bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV WINTERSLAG (2081)

C-mine Winterslag, Evence Coppéelaan 91, 3600 WINTERSLAG-GENK (LIMBURG)

23e Mijnmonumentenwandeling

4-7-12-18 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI VZW (3278)

Parochiezaal, Dorpsstraat 61, 9980 SINT-LAUREINS (OOST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Wante, Essestraat 2, 9688 SCHORISSE (OOST-VLAANDEREN)

14e Sint-Pieterstochten

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

        

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN VZW (4049)

OC Scafnis, Sint-Hubertusplein, 3290 SCHAFFEN (VLAAMS-BRABANT)

Paratocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

        

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE-OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

24e Tweedaagse Herfstwandelingen - 18e 50 km Horizontocht

5-10-14-19-25-50 km *** 08.00-15.00u

 

        

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Cultureel Centrum Zevekote, Zevekotestraat 32, 8470 ZEVEKOTE-GISTEL (WEST-VLAANDEREN)

Sint-Niklaastocht

4-8-13-18-22 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Cerf, Kerkstraat 1, 8560 GULLEGEM (WEST-VLAANDEREN)

17e Hoevetocht

4-8-14-22 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Ons Volk, Golfstraat 31, 8450 BREDENE (WEST-VLAANDEREN)

2e Zeebriestocht

4-6-9-12-16-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES VAILLANTS CHATQUEUE SERAING (LG023)

Ecole Sainte-Thérèse, Rue de la Fontaine 244, 4100 SERAING (LIÈGE)

32e Marche d’après-midi

5-10-15 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAÏ (NA034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (NAMUR)

6e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

EMMEN (DR)

1e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

APPELSCHA (FR)

Winterwandeltocht

25 km *** 08.30-09.30
20 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00

   

 

 

 

 

WS78

LENT (GE)

De Noviomagum-Overbetuwetocht

40 km *** 09.00

 

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AALSMEER (NH)

Sint Nicolaastocht

25 km *** 09.15-10.30
5-10-15 km *** 09.15-12.30

 

 

 

 

LE CHAMPION

EGMOND AAN ZEE (NH)

Fjoertoer Egmond

25 km *** 16.00-17.00
19 km *** 16.10-17.30
13 km *** 17.45-19.00

   

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

HAAKSBERGEN (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-11.00
15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

D.O.C.A.

LETTELE (OV)

20e Koerkamptocht

20-30 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

VLISSINGEN (ZE)

St. Nicolaastocht

25 km *** 09.00
5-10-15 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

SEUTERWANDELVIERDAAGSE

'S-GRAVENDEEL (ZH)

Seuterwinterwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
20-30 km *** 08.00-10.00
10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

'S-GRAVENHAGE (ZH)

57e Sint Nicolaastocht

25 km *** 09.00-11.00
15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Amiens Illuminé (F)