bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 20

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE OLYMPIC-STAPPERS VZW (1020)

Atheneum Schilde, Hoevedreef 9, 2970 SCHILDE (ANTWERPEN)

Najaarstocht

4-7-10-13-16-20-24-30 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSV DE VOSKES VZW (1029)

Parochiezaal, Sint-Jozefstraat 41, 2350 VOSSELAAR (ANTWERPEN)

Adriaan Ghijstocht

5-8-13-17-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

DE BOKKENRIJDERS OVERPELT (2012)

Den Drossaerd, Parkstraat 21, 3900 LINDELHOEVEN-OVERPELT (LIMBURG)

Wintertocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

Sint-Gerardusinstituut, Nieuwstraat 68, 3590 DIEPENBEEK (LIMBURG)

Sint-Gerardustocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB MONDPACO VZW (2088)

De Zille, Dorpsstraat 15, 3945 KWAADMECHELEN (LIMBURG)

Mondpacotocht

4-7-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE VZW (3091)

Gentse Roei- en Sportvereniging, Vissersdijk 1, 9000 GENT (OOST-VLAANDEREN)

Leiewandeling

5-8-10-15-20 km *** 07.30-15.00u

     

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN BUGGENHOUT (3139)

Gemeentelijke Basisschool ‘t Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT (OOST-VLAANDEREN)

Buggenhoutbos in herfstkleur

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

IJSETRIPPERS VZW (4025)

R.B.S. Het Groene Dal, W. Matstraat, 1560 HOEILAART (VLAAMS-BRABANT)

De Bosuil, Witherendreef 1, 3090 JEZUS-EIK (VLAAMS-BRABANT)

Zoniënwoudwandeltocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

BIJKOMENDE STARTPLAATS

Deze wandeltocht gaat door, zelfs bij verbod om door het Zonienwoud te wandelen bij stormweer.

De IJsetrippers voorzien dan een alternatieve wandeling zonder bosrisico

   

 

 

 

 

ANPCV LEUVEN VZW (4037)

Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184, 3001 HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

Vriendenkring Para-Commando

4-6-10-15-22 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM VZW (5009)

Sporthal Psychiatrisch Centrum Sint-Amandus, Reigerlostraat 10, 8730 BEERNEM (WEST-VLAANDEREN)

Lippensgoedtocht

4-6-10-12-15-17-21 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal Zonneheem, Basijnsmolenstraat 6, 8840 OOSTNIEUWKERKE (WEST-VLAANDEREN)

20e Vredestocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD VZW (5477)

Zaal OC De Coorenaar, Georges Coornaertdreef 7, 8792 DESSELGEM (WEST-VLAANDEREN)

12e Waregem Wandelt

5-9-12-17-23 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

BUENCAMINO VZW STEP FORWARD (5533)

Provinciaal Bezoekerscentrum De Nachtegaal, Olmendreef 2, 8660 DE PANNE (WEST-VLAANDEREN)

Buencamino Ontsnipperingswandeling in het kader van de Dag van de Natuur

6-9-15-24-42 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG011)

Institut d’Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

44e Marche des Bruyères

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT (LIÈGE)

33e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

MARCHEURS DE L’AMITIÉ LANDENNE ASBL (NA018)

Salle La Bouguignonne, Grand-Rue 14, 5024 GELBRESSÉE (NAMUR)

3e Mémorial Emile Delmotte

4-7-13-18-25-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

APELDOORN (GE)

Pepernotenwandeling

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV CRESCENDO SCHINNEN

PUTH (LI)

Herfsttocht

28 km *** 08.00-11.00
14-21 km *** 08.00-12.00
7-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

ETTEN LEUR (NB)

Snertwandeling De Losse Feeter

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.30-11.00
15 km *** 09.30-13.00
10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

GEMERT (NB)

Winterserie Z.U.Th.

20 km *** 08.00-11.00
7-12 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV OLAT

SOMEREN (NB)

50e OLAT Winterserie

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-15-20 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

 

 

EHWV DE JUTTER

DEN HELDER (NH)

4e Stamppottocht EHWV De Jutter

15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

SCHOORL (NH)

Sint Nicolaaswandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

ROTTERDAM (ZH)

33e RWV-Winterserie (2e tocht)

5-10-15 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

5-10 km *** 11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 115 WANDERFRENN LA SÛRE BETTENDORF asbl

Centre Culturel et Sportif, Rue Neuve, L 9353 BETTENDORF

6-12-20-30-42-50 km *** 06.30-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Diabetes Wandeling te Avelgem

 

 

 

 

 

Adeps à Bouvignes 

 

 

 

 

 

Adeps à Ragnies 

 

 

 

 

 

IML Yogayakarta Indonesia – dag 2

 

 

 

 

 

Euraudax à Clugnat (F)