bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 19

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Groenstraat 38A, 3670 GRUITRODE (LIMBURG)

46e Sint-Niklaastochten

4-7-13-20 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

DE KWARTELS VZW (3143)

Sint-Laurens Basisschool, Dr. J. Persynplein 5, 9185 WACHTEBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Bibbertocht

7-14-20-25 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT VZW (3398)

Parochiezaal Huize Glorieux, Heldergemstraat 167, 9450 HELDERGEM (OOST-VLAANDEREN)

IJsbrekerstocht

5-8-12-18 km *** 06.30-15.00u

    

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING VZW (5061)

Basisschool Kruiseke, Kruisekestraat 461, 8940 WERVIK (WEST-VLAANDEREN)

18e Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM VZW (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM (WEST-VLAANDEREN)

35e Sint-Elooiwandeltocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

Sint-Lodewijk College, Magdalenastraat 30, 8200 SINT-MICHIELS (WEST-VLAANDEREN)

27e Bruges by Night - 1e luik van de Vierkunststedentrofee

6-9-12-15 km *** 15.00-21.00u

         

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH ASBL (HT004)

Salle des Fêtes, Rue de Ghislenghien 27, 7822 GHISLENGHIEN (HAINAUT)

Dracula March

8-13 km *** 17.00-21.00h

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT006)

Parc Communal de Châtelet, Rue des Campagnes, 6200 CHÂTELET (HAINAUT)

16e Marche des Potiers

4-7-13-20 km *** 07.00-14.00h

     

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG011)

Institut d’Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

44e Marche des Bruyères

4-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00h

 

           

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT (LIÈGE)

33e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG107)

Salle Communale, Rue Emile Vandervelde 132, 4610 QUEUE-DU-BOIS (LIÈGE)

Marche du Beaujolais Nouveau

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV FLAL

ZUIDLAREN (DR)

FLAL-wandeltocht

40 km *** 09.00
25 km *** 09.15

 

   

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

APELDOORN (GE)

Pepernotenwandeling

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

PUTTE (NB)

19e St. Nicolaastocht

25-30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
7-14 km *** 08.00-14.00

   

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

SCHOORL (NH)

Sint Nicolaaswandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

WSV 'T ZAND MIDDELBURG

VROUWENPOLDER (ZE)

31e Strandwandeltochten 

25-40 km *** 09.00-09.30
5-10-15 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

LEXMOND (ZH)

Speculaastocht

25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

WASSENAAR (ZH)

37e Randstadserie -4e tocht

15-25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

La Mastatienne à Stavelot

:

 

 

 

 

Sint-Nicolaastocht te Vinkeveen (Nl) 

 

 

 

 

 

IML Yogayakarta Indonesia – dag 1

 

 

 

 

 

Euraudax à Clugnat (F)