bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiecentrum, Meistraat 150, 2480 WITGOOR-DESSEL (ANTWERPEN)

Campinatocht

4-8-12-18-24-27-36 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN VZW (1006)

Zaal Jeugd en Cultuur, Leo Baekelandstraat 10, 2030 ANTWERPEN (ANTWERPEN)

Winterwandeling regio Antwerpen

6-9-12-16-21 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDEL MEE RUISBROEK VZW (1151)

Zaal Familieheem, Gasthuisdreef 2, 2870 RUISBROEK (ANTWERPEN)

32e Herfsttochten

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH VZW (1192)

vzw De Vier Notelaars, Wijtschotbaan 12, 2900 SCHOTEN (ANTWERPEN)

2e Vier Notelaarstocht

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS VZW (2055)

‘t Heem, Kloosterstraat 5, 3670 MEEUWEN (LIMBURG)

Officiele Wandeltocht

2-5-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK VZW (2066)

Amandinacollege, Sint-Truidersteenweg, 3540 HERK-DE-STAD (LIMBURG)

25e Officiële Horizontocht

5-9-13-21 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER VZW (3003)

Sportcafé, Lindestraat 17, 9880 AALTER (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee Dag

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER VZW (3029)

Sint-Janskring, Sijpstraat 2, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

22e Kastelentocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE KADEES VZW (3063)

Sint-Maarten Instituut (SMI), Vrijheidstraat 22, 9300 AALST (OOST-VLAANDEREN)

Vredestocht (tocht voor het goede doel)

4-8-15-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE VZW (3196)

Parochiecentrum, Poststraat 48, 9860 BALEGEM (OOST-VLAANDEREN)

29e Pannenkoekentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. VZW (4013)

Ontmoetingscentrum Genadedal, Velderblok 2A, 3010 KESSEL-LO (VLAAMS-BRABANT)

5e Dynastietocht

4-6-11-15-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Gemeentezaal, Stevensveld, 1730 WALFERGEM-KOBBEGEM (VLAAMS-BRABANT)

Door het Land van Asse

7-14-21 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (5059)

Ridefort, Sportstraat 2, 8020 RUDDERVOORDE (WEST-VLAANDEREN)

Lakebosschentocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS VZW (5089)

OC De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8950 HEUVELLAND (WEST-VLAANDEREN)

Hellegattocht

5-12-16-22-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

CERCLE LES PROMENEURS D’OTTIGNIES (BBW003)

Ecole communale de Blocry, Rue de l’Invasion 119 A, 1340 OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE (BRABANT-WALLON)

28e Marche d’automne

6-12-21 km *** 07.00-14.00h

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT076)

Salle Calva, Rue Ferrer 1, 7033 CUESMES (HAINAUT)

Marche des Pendus

7-14-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE (LIÈGE)

42e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

BARCHEM (GE)

Winter5maandse 1e tocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
6-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

UDDEL (GE)

10e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WC DE KEESCHEKNUP TE BINGELRADE

BINGELRADE (LI)

Herfstwandeling

24 km *** 08.00-11.00
18 km *** 08.00-12.00
12 km *** 08.00-13.00
6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC ESIA

EYS (LI)

29e Herfstwandeling rondom Eys

20 km *** 08.00-12.00
8-12-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEK MAASTRICHT

MAASTRICHT (LI)

Jekerdal wandelmarathon

42 km
21 km

 

 

 

 

ST. WANDELCLUB DE MAASOEVER ROOSTEREN

ROOSTEREN (LI)

Maasoevertocht

25 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
7-14 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

GRAVE (NB)

Winterserie D.E.W. Escharen

20 km *** 08.00-11.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

TILBURG (NB)

1e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00
5-13-23 km *** 09.15-11.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

HAARLEM (NH)

Herfstwandelingen Duin & Kruidberg

35 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.30-11.30
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

LAREN (NH)

1e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

16 km *** 09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 106 COUNTRY TRAMPS KEISPELT

Salle de Musique, Rue du Centre 8, L 8282 KEHLEN

 5-10 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Bevel

 

 

 

 

 

Equicura te Kalken

 

 

 

 

 

Adeps à Marcourt

  

 

 

 

 

Adeps à Pont-de-Bonne

 

 

 

 

 

Adeps à Bierset

 

 

 

 

 

Adeps à Thuin

 

 

 

 

 

Adeps à Bois-de-Lessines

  

 

 

 

 

GVAC Velthoven (Nl)