bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 12

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

Feestzaal Sint-Hubertuscollege, Stationsstraat 25, 3910 NEERPELT (LIMBURG)

Dommeltocht

5-9-13-17-21 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal Basisschool Leerne, Kloosterstraat 3, 9800 BACHTE-MARIA-LEERNE (OOST-VLAANDEREN)

35e Wandel Mee Dag - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

       

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafetaria sporthal Buggenhout, Platteput 14A, 9255 BUGGENHOUT (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Dender-Schelde

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

   

 

 

 

 

PALLIATIEVE ZORG VOETTOCHT PAZOVO (5434)

WZC Zonnelied, Stationsstraat 24, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

15e PAZOVO Oostende-Westhoek

6-10-20-30 km *** 08.30-15.00u

   

 

 

 

 

PRESTO ICHTEGEM (5485)

GC De Ster, Engelstraat 54, 8480 ICHTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

12e Sint-Maartenstocht

4-8-12-17-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LE MARABOUT GILLY (HT038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l’Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (HAINAUT)

10e Marche de Léon

6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE (LIÈGE)

42e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-14.00h

        

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175 D, 4680 OUPEYE (LIÈGE)

Oupeye-Maastricht-Oupeye

45-60 km *** 05.30-08.30h

Marche d’après-midi

3-6-10-15 km *** 12.00-16.00h

 

         

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA044)

Domaine provincial de Chevetogne, Rue des Pirchamps 1, 5590 CHEVETOGNE (NAMUR)

13e Marche d’automne dans le Domaine provincial de Chevetogne

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00h

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV TIGO

HAVELTE (DR)

34e Winterkwartet Havelte

40 km *** 09.00-09.30
25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.15-13.00

 

    

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

UDDEL (GE)

10e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE BLAAR

STEENBERGEN (NB)

Rien Slokkers Wandeltocht 

25 km *** 08.00-09.30
5-10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WS78

VUGHT (NB)

De 3e Loonse en Drunense Duinentocht

40 km *** 09.00
20 km *** 09.30

 

    

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

HAARLEM (NH)

Herfstwandelingen Duin & Kruidberg

35 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.30-11.30
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

KOUDEKERKE (ZE)

Wintertocht Koudekerke

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 000 FLMP

Centre Culturel Aalen Tramsschapp, Rue Ermesinde 47a, L 1469 LUXEMBOURG-City

5-10 km *** 09.00-13.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Schwebelfreunde Neunkirchen (D)

 

 

 

 

 

Euraudax à Olmet (F)