bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

VRIJDAG – VENDREDI – FREITAG

 11

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV VZW (1026)

Zaal Nieuwland, Nederij 100, 2200 HERENTALS (ANTWERPEN)

Vlaanderen Wandelt

4-7-15-20 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

DE RODE STAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN (ANTWERPEN)

8e Pottenwandeling

5-7-13-20-22-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS VZW (2006)

Sint-Jozefinstituut, Hasseltweg 383, 3600 BOKRIJK-GENK (LIMBURG)

Herfst in Bokrijk

5-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Zaal COC, Brugstraat, 3770 KANNE-RIEMST (LIMBURG)

Wandel Mee in Kanne

4-8-12-16 km *** 08.00-14.30u

 

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL VZW (2069)

De Wuft, Hoogveld 26, 3990 WIJCHMAAL (LIMBURG)

Wandel Mee Dag

4-7-10-14-17 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB ‘T HOEKSKEN VZW (3040)

Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee Dag - Hamme Wandelt!

6-12-16 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Parochiezaal, Dries 73, 9112 SINAAI-WAAS (OOST-VLAANDEREN)

Wandel-Mee-Dag Sint-Niklaas

6-10-16-19-25 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE VZW (3233)

Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee Dag - Oudenaarde wandelt

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00u

     

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE VZW (3383)

Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat, 9968 BASSEVELDE (OOST-VLAANDEREN)

11-Novemberwandeling

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

PASAR ZULTE (3502)

Guldepoort, Dorpsstraat 46, 9870 ZULTE (OOST-VLAANDEREN)

Vlaanderen Wandelt

3-8-15 km *** 10.00-15.30u

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW VZW (4002)

OC Halleman, Dungelstraat 15, 3440 ZOUTLEEUW (VLAAMS-BRABANT)

Herdenkingstocht Corry Hancke - Fakkeltocht

4-6-12-20 km *** 08.00-18.00u

 

 

 

 

 

SPORTON VZW (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE-DIEST (VLAAMS-BRABANT)

Dorne Route - Wintertocht B.P.W.C.

4-6-10 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING VZW (5061)

Ter Linde, Tuinwijk 2, 8940 WERVIK (WEST-VLAANDEREN)

Wervik Wandelt

6-12 km *** 09.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT VZW (5100)

Club de B, ‘s Gravenwinkelstraat, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

36e Wandel Mee Dag

7-14-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

‘t Badhuis, Sluizenkaai 77/02, 8930 MENEN (WEST-VLAANDEREN)

Menen wandelt

6-12 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

KREKETREKKERS KORTEMARK (5412)

OC Albatros, Stadenstraat 25A, 8610 ZARREN (WEST-VLAANDEREN)

Wandel Mee Dag

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

LEVENSLIJN TEAM DAMME (5463)

Sportcomplex Meuleweg, Visserstraat 2A, 8340 MOERKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Damme Wandelt

6-12-15-18 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 Andere – Autre – Andere

 

 

 

Adeps เ Tilff

  

 

 

 

 

AdepsJehay

 

 

 

 

 

Adeps เ Mons