bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE VZW (1012)

TA Den Biezerd, Wirixstraat 56, 2845 NIEL (ANTWERPEN)

13e Octaaftocht

4-7-14-21-28 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE GRUUN ZIPKES (1062)

GC IJzermael, Mgr. Raeymaekersstraat 10, 2235 WESTMEERBEEK (ANTWERPEN)

Asbroektocht

6-10-14-20 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL VZW (1410)

Koninklijk Atheneum Malle, Herentalsebaan 56, 2390 MALLE (ANTWERPEN)

Ritselende Blarentocht

6-12-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC VZW (2083)

Vliegbasis Kleine-Brogel, Onze-Lieve-Vrouwlaan, 3990 PEER (LIMBURG)

18e Sint-Elooitocht

4-8-11-18-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV EUREK@ VZW (2102)

Zaal Hartenberg, Hartenbergstraat 12, 3740 EIGENBILZEN (LIMBURG)

Spek- en eierentocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS VZW (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO VZW (4027)

Gildezaal, Dorpplaats, 3190 BOORTMEERBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Wandel Mee Dag

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (VLAAMS-BRABANT)

Singeltochten

6-12-18-22-30 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST VZW (5072)

Verwarmde tent, A. Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

Canadees Wandelweekend - 43e Canadese Bevrijdingsmars

13-18-33 km *** 10.00-14.00u

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS VZW (5245)

Sportstadion, Bollewerpstraat 92A, 8770 INGELMUNSTER (WEST-VLAANDEREN)

West-Vlaanderen Wandelt - 26e Brigandtrotterstocht

6-12-18-21-24-28-35 km *** 07.30-15.00u

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT025)

Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30, 7130 BINCHE (HAINAUT)

40e Marche de la Police de Binche

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00h

           

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (LIÈGE)

46e Marche de l’Armistice

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR ASBL CLUB DE MARCHE (NA009)

Salle Le Bienvenu, Chemin des Archiducs 32, 5100 WÉPION (NAMUR)

4e Marche de l’Entre Sambre et Meuse

4-7-14-22-30 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV BRUMMEN

BRUMMEN (GE)

13e Rode Kruistocht

25 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

WIJCHEN (GE)

1e tocht 37e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00
10 km *** 08.00-12.00
5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DWS AFFERDEN

AFFERDEN L (LI)

Maasduinentocht

25 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSTICHTING EPEN

EPEN (LI)

Herfstwandeling

20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

RANSDAAL (LI)

Herfstwandeltocht

20 km *** 07.30-12.30
15 km *** 07.30-13.00
10 km *** 07.30-13.30

 

 

 

 

WV ROERDAL '87

SINT ODILIËNBERG (LI)

Winterwandeltocht

30 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
7-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN 'T ZORGHUUS

YSSELSTEYN (LI)

Rondje Ysselsteyn

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00
8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

MILL (NB)

43e Winterserie Mill

25 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

SINT MAARTENWANDELTOCHT DEN DUNGEN

SINT-MICHIELSGESTEL (NB)

Wsv St. Maartenwandeltocht

15 km *** 10.00-12.00
5-10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV HERMODÉ

SOMEREN-EIND (NB)

Winterserie Hermode

7-10-15-20 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

WAALWIJK (NB)

Winterserie

25-30 km *** 09.00-10.30
15-20 km *** 09.00-11.30
5-10 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

ANKEVEEN (NH)

Gooi en Wijdemeren Herfst

40 km *** 08.00-09.00
33 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

BEVERWIJK (NH)

46e Sint Maartentocht

20-25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DEN HOORN (NH)

Najaarswandeltocht

5-10-15 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

ZWOLLE (OV)

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

UTRECHT (UT)

27e Snerttocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-12.00
15 km *** 08.30-13.00
5-10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

ROTTERDAM (ZH)

33e RWV-Winterserie (1e tocht)

5-10-15 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

5-10 km *** 11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 056 MUSELFRËNN OBERDONVEN asbl

Centre Culturel, Rue Principale 93, L 5480 WORMELDANGE

 5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Waremme

 

 

 

 

 

Adeps à Hody

 

 

 

 

 

Adeps à Izier

 

 

 

 

 

Adeps à Mainvault

  

 

 

 

 

Adeps à Erbisoeuil

 

 

 

 

 

Sportfreunde Monreal (D)