bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 5

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS VZW (1050)

MPI De Mast, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE (ANTWERPEN)

Duivelskuilwandeling

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Parochiaal Centrum Altenaar, Smisstraat 9, 3730 HOESELT (LIMBURG)

Herfsttocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT VZW (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (OOST-VLAANDEREN)

Spokentocht

6-10 km *** 16.00-21.00u

      

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Parochiaal Centrum, Hofstraat, 9200 OUDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

23e Filozofentocht

4-8-13-20 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB HvARTS VRASENE (3521)

Clubkantine Hvarts, Smissestraat, 9120 VRASENE (OOST-VLAANDEREN)

Rode Neuzentocht

3-6-9 km *** 14.00-16.00u

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST VZW (5072)

Verwarmde tent, Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

Canadees Wandelweekend - Monumententocht

6-10-15-21 km *** 09.00-14.00u

 

 

 

 

WC IZEMBEREVRIENDEN (5102)

Chiro, Krekelstraat 134, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Griezeltocht

6-10-15 km *** 17.00-20.00u

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

OC Ingelram, Roeselarestraat 18, 8600 ESEN (WEST-VLAANDEREN)

2e Bethoosterse Broekentocht

5-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE CURIEUSSTAPPERS WESTHOEK (5511)

Sport- en Cultuurcentrum Den Tap, Klerkenstraat 37, 8920 LANGEMARK (WEST-VLAANDEREN)

8e Curieuze Wapenstilstandtocht ‘14-’18

6-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (LIÈGE)

46e Marche de l’Armistice

4-8-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00h

 

           

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR ASBL CLUB DE MARCHE (NA009)

Salle Le Bienvenu, Chemin des Archiducs 32, 5100 WÉPION (NAMUR)

4e Marche de l’Entre Meuse et Sambre

4-7-14-22-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

                

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV TYNAARLO

ZEEGSE (DR)

Zeegser najaarstocht

15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV FLAL

MIDDELSTUM (GR)

FLAL-wandeltocht

40 km *** 09.00
25 km *** 09.15

 

     

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING VALKENSWAARD

VALKENSWAARD (NB)

HolaPress Wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
10 km *** 08.00-14.00

  

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

ANKEVEEN (NH)

Gooi en Wijdemeren Herfst

40 km *** 08.00-09.00
33 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

BEVERWIJK (NH)

46e Sint Maartentocht

20-25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

A.W.K.

BORNERBROEK (OV)

Snerttocht

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

ZWOLLE (OV)

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

STG. MAARTEN LUTHER WANDELTOCHT

AMERONGEN (UT)

Maarten Luther Wandeltocht

60 km *** 07.00
15-20-30 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

UTRECHT (UT)

27e Snerttocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-12.00
15 km *** 08.30-13.00
5-10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

WESTKAPELLE (ZE)

Memoria Walcheren '40-'45 (novembertocht)

25-35 km *** 08.30-09.30
7-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

LEIDEN (ZH)

37e Randstadserie -3e tocht

25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Euraudax à Meaux (F)