bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 30

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS VZW (1055)

De Heischuur, Schuurhoven 2, 2360 OUD-TURNHOUT (ANTWERPEN)

11e Klein Peerkentocht

5-7-13-20-31 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW VZW (1063)

Firma De Ceuster Grondveredeling, Fortsesteenweg 30, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER (ANTWERPEN)

20e Jan Kadoddertocht

6-11-16-20-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI (2036)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN-MAASEIK (LIMBURG)

Herfsttocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

PASCALE FOR EVER (2110)

‘t Goor, Engsbergseweg 107, 3980 TESSENDERLO (LIMBURG)

Wandel Mee Tegen Kanker

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Scheppers Instituut, Cooppallaan 128, 9230 WETTEREN (OOST-VLAANDEREN)

60e Voettochten der Tuinbouwstreek

6-12-21-30 km *** 08.00-15.00u

           

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

Parochiezaal De Zwaluw, Decoenestraat 6-8, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

2e Heksennacht

4-8-12-16 km *** 15.00-22.00u

  

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH VZW (4021)

Kantine Eva’s Tienen, Sint-Barbarastraat 7, 3300 KUMTICH (VLAAMS-BRABANT)

Pannenkoekentocht - Wintertocht B.P.W.C.

5-9-13-19-22 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM VZW (4038)

Sint-Gabriëlinstituut, Sint-Gabriëlstraat 152, 1770 LIEDEKERKE (VLAAMS-BRABANT)

Herfsttocht

4-8-12-18 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

VZW RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE (5178)

Zaal De Schelpe, Eernegemweg 34, 8490 SNELLEGEM (WEST-VLAANDEREN)

32e R.B.S.-tocht

4-7-13-21-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

O.C. De Bollaard, Winnezelestraat, 8978 WATOU (WEST-VLAANDEREN)

25e Frontieretocht

7-12-18-24-28 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

OP EN ROND TIEGEMBERG (5274)

Mensindezaal, Westdorp 2, 8573 TIEGEM (WEST-VLAANDEREN)

26e Herfstwandeling

6-12-16-20-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Aarsele, Schoolstraat 1A, 8700 AARSELE (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

Lokaal TTC Smashing Smude, Kasteelstraat 6, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

5-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT074)

Ecole du Centre, Rue Célestin Freinet 1, 6230 PONT-À-CELLES (HAINAUT)

19e Marche de la Vallée du Piéton

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00h

      

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG144)

Amicale Concorde, Rue Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY (LIÈGE)

41e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV WILSKRACHT KILDER

KILDER (GE)

43e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-12.00
20 km *** 09.00-13.00
6-10-15 km *** 09.00-14.00

 

 

 

LOCHEMSE EVENEMENTEN ORGANISATIE

LOCHEM (GE)

29e Herfsttintentocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

WC KONINKLIJKE HARMONIE SINT CAECILIA BEEK

BEEK (LI)

30e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WV BACH

ELL (LI)

Natuurwandeling

21-25 km *** 08.00-12.00
14 km *** 08.00-13.00
8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSC MAGAN MECHELEN

MECHELEN (LI)

Herfstwandeling

21 km *** 08.00-12.00
14 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

VORSTENBOSCH (NB)

Herfst Wandeltocht

5-10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

DE STEKENDE MUGGEN

CRUQUIUS (NH)

3e Herfst Muggentocht

25 km *** 10.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. BUURTHUIS 'T SANT

BERGEIJK (NB)

20 km *** 07.00-13.00
7-10-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

BOXTEL (NB)

Herfstkleurentocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
7-12 km *** 09.00-13.00
 

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

BRIELLE (ZH)

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00
 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 062 AMICALE DES MARCHEURS BASCHARAGE asbl

Hall 75, Rue de l' Eau, L 4920 BASCHARAGE

6-12-20 km *** 07.30-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Senzeilles

  

 

 

 

 

 Adeps à Stave

 

 

 

 

 

Adeps à Lignières

  

 

 

 

 

Adeps à Lens

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Koenigsmacker (F)

 

 

 

 

 

Schnelle Füsse Koblenz te Winningen (D)