bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 29

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Bostocht

6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN VZW (3135)

Gemeentelijke Basisschool Denderwindeke, Edingsesteenweg 344, 9400 DENDERWINDEKE (OOST-VLAANDEREN)

6e Winteruurtocht

6-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00u

      

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS VZW (3150)

Parochiezaal, Doorslaardorp 60, 9160 DOORSLAAR-LOKEREN (OOST-VLAANDEREN)

2e Herfsttocht

6-9-15-18-24 km *** 07.30-15.00u

 

            

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Cultureel Centrum, Kerkomsesteenweg 55, 3370 BOUTERSEM (VLAAMS-BRABANT)

12e Halloween- en pompoentocht

4-6-8-10 km *** 08.00-20.00u

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café High Chaperral, Daalstraat 40, 9420 MERE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Haaltert

25 km *** 10.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum Dikkebus, Dikkebusseweg 480, 8900 DIKKEBUS (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Sporthal De Branding, Populierenlaan 1, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Halloween night

4-7-14-24 km *** 15.00-21.30u

 

 

 

 

LEVENSLIJN TEAM DAMME (5463)

Zaal Beuterblomme, Sint-Kwintensstraat 7, 8340 OOSTKERKE-DAMME (WEST-VLAANDEREN)

13e Kanalentocht

4-7-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Eug. de Grootelaan, 8650 HOUTHULST (WEST-VLAANDEREN)

9e Pompoentocht

4-6-10 km *** 12.00-21.00u

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT018)

Ecoles Communales de la Roë, Rue des Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ (HAINAUT)

33e Marche du Val de Verne

7-14-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00h

 

       

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG144)

Amicale Concorde, Rue Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY (LIÈGE)

41e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00h

 

        

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA036)

Centre Sportif, Rue Saint-Martin, 5190 JEMEPPE-SUR-SAMBRE (NAMUR)

Marche de la Vallée de l’Orneau

4-7-14-21-30 km *** 07.00-14.00h

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV TUINDORP

COEVORDEN (DR)

8e Ganzetocht

20-30 km *** 08.30-10.30
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

TARIBUSH EVENTS

DWINGELOO (DR)

Nacht van Taribush

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER

KRAGGENBURG (FL)

Najaarswandeling A.V.N.O.P

30 km *** 09.00-09.30
20 km *** 09.30-10.30
10 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

BEETSTERZWAAG (FR)

Najaarswandeltocht

30 km *** 08.30-09.00
20 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00
  

 

 

 

 

STG. DORPSHUIS DE MOUNESTIEN

MÛNEIN (FR)

3e Kleurenkuier (afgelast)

 

 

 

 

WS78

APELDOORN (GE)

De Ordermolenwandeltocht

40 km *** 09.00
20 km *** 09.30

 

  

 

 

 

 

WSV WILSKRACHT KILDER

KILDER (GE)

43e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-12.00
20 km *** 09.00-13.00
6-10-15 km *** 09.00-14.00

 

 

 

DE KRÖLSTARTE

MIDDELAAR (LI)

Kiste Trui Wandeltocht

25 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-11.00
5-10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

GEMERT (NB)

Nachttocht

10-15-20 km *** 22.00

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

MADE (NB)

Halloweentocht

23 km *** 08.00

 

 

 

WSV EWB

ENSCHEDE (OV)

72e Kleurenmars

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-12.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

MALLARD MARS

NIEUWDORP (ZE)

7e Mallardmars

35 km *** 08.00-10.00
26 km *** 08.00-12.00
13 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV NOOIT GEDACHT

BLESKENSGRAAF  (ZH)

10e Snerttocht

25 km *** 09.00-12.00
10-15 km *** 09.00-13.00
5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

BRIELLE (ZH)

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Schnelle Füsse Koblenz te Winningen (D)