bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 22

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN VZW (1006)

Fortvissers Borsbeek, Frans Beirenslaan 2A, 2150 BORSBEEK (ANTWERPEN)

Herfstwandeling

4-6-10-15-21-26 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD (2051)

Parochiezaal Korspel, Kroonstraat 51, 3581 KORSPEL-BEVERLO (LIMBURG)

Herdenking August Molenberghstocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Zaal Heidehof, Heizijdestraat 20, 9280 LEBBEKE (OOST-VLAANDEREN)

9e Heizijdetocht

5-7-14-21 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clublokaal De Keitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 RUMST (ANTWERPEN)

Euraudax Mortsel

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING VZW (5061)

Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228, 7782 PLOEGSTEERT (HENEGOUWEN)

2e Mars van de Kleiputten

5-8-10-16-20-24 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT VZW (5100)

Zaal Rozendale, Rozeveldstraat 3, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

Groenhove Bostocht

7-12-18-23 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

SECTION MARCHE POLICE DE JETTE (BBW032)

Ecole Poelbos, Avenue du Laerbeek, 1090 JETTE (BRUXELLES)

34e Marche de la Police de Jette

4-7-12-16-22-30-42 km *** 07.30-15.00h

 

  

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT028)

École Saint Joseph, Rue Marais 16, 7830 SILLY (HAINAUT)

Marche d’Automne

6-12-18-25-30-42-50 km *** 06.00-15.00h

 

       

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT033)

S.R.P.A. Charleroi, Rue Vandervelde 115, 6032 MONT-SUR-MARCHIENNE (HAINAUT)

6e Marche des Animaux

3-6-11-16 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES BOTT-IN D’ESNEUX (LG083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l’Athénée, 4130 ESNEUX (LIÈGE)

Marche du Val de l’Ourthe - Grande Marche des Vallées (50 km)

4-7-12-21-30-50 km *** 07.00-14.00h

 

              :  

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG139)

ASBL De Belva, Bellevaux 18B, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (LIÈGE)

39e Marche de l’Après-midi

6-12 km *** 13.00-19.00h

 

 

 

 

 

CHARLY’S WANDERCLUB MONTENAU (VGDS012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof 3, 4770 MONTENAU (LUTTICH)

43. Internationale Wanderung Charly’s Wanderclub Montenau

3-6-10-20 km *** 07.30-14.00U

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

WESTERBORK (DR)

Drentse Hooglanden wandel2daagse 2016

30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

WSV FLAL

MUNNEKEBUREN (FR)

FLAL-wandeltocht

50 km *** 08.30
40 km *** 09.00
25 km *** 09.15

 

       

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

WEKEROM (GE)

Pegasuswandeltocht

10-20-30 km *** 08.15-11.30

 

 

 

WSV D.B.W.

WEDDE (GR)

32e Herfsttintentocht

25 km *** 08.30-11.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

CASTRICUM (NH)

Herfstwandel5daagse 5e dag Castricum

35 km *** 09.00-09.30
25 km *** 09.30-10.30
15 km *** 10.30-11.30
8 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

CASTRICUM (NH)

Nordic Walking Herfst5daagse

25 km *** 09.30-10.30
15 km *** 10.00-11.00
7 km *** 10.30-11.30

 

 

 

 

STG. WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

STAPHORST (OV)

Kleurentocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-11.00
10-20 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

AMSTERDAM (NH)

Verrassend Amsterdam Noord

28 km *** 09.00-11.00
21 km *** 09.00-12.00
14 km *** 10.00-13.00
7 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

AVC IJZENDIJKE

IJZENDIJKE (ZE)

10e Herfsttocht

28 km *** 08.00-11.00
21 km *** 08.00-12.00
14 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

MAASDAM (ZH)

Bruinebonensoeptocht

25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Witgoor-Dessel