bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

WOENSDAG – MERCREDI – MITTWOCH

 19

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Vlierhof, Kersendaelstraat 1, 3724 VLIERMAAL-KORTESSEM (LIMBURG)

Pannenkoekentocht

4-8-10 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM VZW (3163)

OC Oombergen, Oombergenstraat 39, 9620 OOMBERGEN-ZOTTEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Midweektocht

7-10-14-18-21 km *** 08.00-17.00u

      

 

 

 

 

GULDENBERGSTAPPERS WEVELGEM (5499)

OC De Stekke, Sint-Maartensplein, 8560 MOORSELE (WEST-VLAANDEREN)

1e Herfsttocht

7-14-21 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVERENIGING EENDRACHT

BALLOO (DR)

Rondje Eendracht

10 km *** 14.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

GULPEN (LI)

Midweekwandeltocht

15 km *** 08.00-13.00
10 km *** 08.00-14.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

CASTRICUM (NH)

Nordic Walking Herfst5daagse

25 km *** 09.30-10.30
15 km *** 10.00-11.00
7 km *** 10.30-11.30

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

SCHOORL (NH)

Herfstwandel5daagse 2e dag Schoorl

35 km *** 09.00-09.30
25 km *** 09.30-10.30
15 km *** 10.30-11.30
8 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING

DALFSEN (OV)

11e Afrikaloop

35 km *** 08.30
15-25 km *** 08.30-09.15

 

 

 

STG. SALLANDSE WANDELVIERDAAGSE

RAALTE (OV)

Sallandsewandelvierdaagse

40 km *** 07.30-08.00
30 km *** 08.30-09.00
20 km *** 09.30-10.30
8 km *** 13.00-13.30

 

      

 

 

 

 

STICHTING SAMEN OP PAD

VEENENDAAL (UT)

4e Kwintelooijentocht, groepswandeling

25 km *** 10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere