bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 16

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM VZW (1018)

Sporthal Breeven, Barelstraat 111B, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

48e Oktobermarsen

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Ontmoetingscentrum PC Ballaer, Markt 27, 2590 BERLAAR (ANTWERPEN)

27e Nete- en Kastelentocht

4-6-12-18-22-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WANDELEND PAAL VZW (2023)

Parochiezaal Sint-Paulus, Diestersesteenweg, 3583 PAAL (LIMBURG)

44e Internationale Tocht

4-7-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

WSV DE GELLIKER GALLIAREN (2057)

OC ‘t Kloester, Biesweg 18, 3620 GELLIK-LANAKEN (LIMBURG)

Herfstwandeling

4-7-12-16-21-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE KADEES VZW (3063)

Stedelijke Basisschool, Meldert-Dorp, 9310 MELDERT (OOST-VLAANDEREN)

Affligem Abdijbieren Classic

7-14-21-28 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM VZW (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

Oost-Vlaanderen Wandelt

6-10-15-21-30-36 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Harmonie, Stoofstraat, 1785 MERCHTEM (VLAAMS-BRABANT)

34e Herfsttocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Zaal De Cerkel, Tervuursesteenweg 164, 3060 BERTEM (VLAAMS-BRABANT)

2e Herfstwandelingen

6-12-20-25 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE VZW (5078)

OC ‘t Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Feestzaal/Salle de Fêtes, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE (NORD - FRANCE)

Sint-Hubertustocht - Randonnée de Saint-Hubert

6-12-18-25-33 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

SECTION MARCHE S.T.I.B (BBW046)

Salle Paroissiale Sainte-Anne, Chaussée de Tervuren 129, 1160 AUDERGHEM (BRUXELLES)

Metrabus

4-10-15-21-30-36 km *** 08.00-15.00h

       

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT009)

Cercle Saint-Charles, Rue de l’Eglise 72, 6061 MONTIGNIES-SUR-SAMBRE (HAINAUT)

41e Marche du Pays de Charleroi

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

AUDAX TOURNAI MARCHE (HT080)

Stand Luc Varenne, Rue du Follet 2, 7540 KAIN (HAINAUT)

La Warchinoise

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00h

 

  

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (LIÈGE)

40e Marche Charlemagne

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00h

   

 

 

 

 

LA ZOLETTE (LUX036)

Salle Le Mersan, Rue Centrale 4, 6767 TORGNY-HARNONCOURT (LUXEMBOURG)

5e Marche Halloween

5-11-18 km *** 08.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA017)

Salle Communale de Haut-Bois, Rue de la Salle 3, 5340 HALTINNE (NAMUR)

39e Marche des Vacances

6-12-21 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV WANDELGROEP DE EEKHOF

EKEHAAR (DR)

9e Herfstwandeltocht

20-25 km *** 09.00-12.00
10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Weekendwandeltocht Oostvaardersplassen

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DE ZANDLOPER

BERGHAREN (GE)

Bergharense Wandel2daagse

15 km *** 08.00-12.00
8 km *** 08.00-13.00
5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING "DE PLOEG"

HENGELO  (GE)

56e Herfstkleurenwandeltocht

20-25 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 10.00-14.00

 

 

 

BUURTVERENIGING KLEIN AMSTERDAM

VOORST (GE)

12e Snertwandeltocht

25 km *** 08.30-11.00
20 km *** 08.30-12.00
15 km *** 08.30-13.00
10 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

WSV TRAMPELKEU

SCHIMMERT (LI)

Herfstwandeltocht

24 km *** 07.00-12.00
18 km *** 07.00-13.00
8-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

HARMONIE IRENE (AFD. WANDELEN)

BEERS  (NB)

28e Irenemars

25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

WSV WIEGO

BREDA (NB)

23e West-Brabantse Loopdag

25 km *** 09.00-12.00
15-20 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

GILZE (NB)

Herfsttocht

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.30-12.00
7-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

OSS (NB)

Herfstwandeltocht

20-30 km *** 08.00-10.00
10-15 km *** 08.00-11.00

 

 

 

WSV OLAT

SCHIJNDEL (NB)

50e OLAT Winterserie

30-40 km *** 08.00-09.00
10-15-20 km *** 08.00-12.30
 

      

 

 

 

 

PLAATSELIJKE WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

CASTRICUM (NH)

Paddenstoelenwandeltocht

20-25 km *** 09.30-11.00
5-10-15 km *** 09.30-13.00

 

 

 

A.W.V. 69

OPMEER (NH)

Herfstwandeltocht AWV 69

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

TRIMGROEP KARIBOES

MARKELO (OV)

Herfstwandeltocht

20-30 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 10.00-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING

STAPHORST (OV)

11e Afrikaloop (dag 2)

11e Afrikaloop

35 km *** 08.30
15-25 km *** 08.30-09.15

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

DOORN (UT)

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE STRANDLOPER

BRESKENS (ZE)

6e Bevrijdingstocht Breskens-Cadzand-Breskens (afgelast)

 

 

 

 

WANDELCLUB DE STRANDLOPER

CADZAND (ZE)

6e Bevrijdingstocht Cadzand-Breskens-Cadzand (afgelast)

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 091 GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

L 3590 DUDELANGE

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Modave

  

 

 

 

 

Adeps à Villers-Sainte-Gertrude

  

 

 

 

 

Adeps à Bonne-Espérance 

 

 

 

 

 

Caminada Internacional de Barcelona (E) – dag 2

 

 

 

 

 

Vierdaagse van Marbella (E) – dag 4