bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN VZW (1056)

Fort van Merksem, Fortsteenweg 120, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Finaletocht Walk 2 Gether

4-7-12-18-25 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS VZW (2042)

Ontmoetingscentrum, Hortelstraat 21, 3530 LILLO-HOUTHALEN (LIMBURG)

Gezinstocht

4-6-9-10-15 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV EUREK@ VZW (2102)

Zaal Moorshof, Gellikerweg 4, 3740 EIGENBILZEN (LIMBURG)

Herfsttocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

DE CHATONS RONSE (3376)

Zaal C.O.C., Malanderplein 7, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Wandelen in het grensgebied Vlaanderen en Wallonië

5-10-14-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Sporthal Den Boer, Den Boer 17, 9930 ZOMERGEM (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - Boerentocht

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

WSC LANGDORP VZW (4006)

Kortakkerzaal, Kortakker, 3202 RILLAAR (VLAAMS-BRABANT)

12e Tienbundertocht

5-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK (4252)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE-OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

9e Herfsttocht

4-6-8-10-12-14-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Jeugdheem De Populier, Letterkouter 8, 9620 VELZEKE-ZOTTEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Herdersem 30 u/h

25-50-75-100-125-150 km *** 11.00u

 

    

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Zaal Barthel - Gemeentelijke Basisschool, Moeskroenstraat 525, 8930 REKKEM (WEST-VLAANDEREN)

24e Open Grenstocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE VZW (5391)

Vrije Basisschool Sint-Antonius, Sint-Antoniusstraat 3, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Veldbostocht

5-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT009)

Cercle Saint-Charles, Rue de l’Eglise 72, 6061 MONTIGNIES-SUR-SAMBRE (HAINAUT)

41e Marche du Pays de Charleroi

4-7-14-21-42 km *** 06.30-15.00h

 

     

 

 

 

 

FORTS MARCHEURS EMBOURG (LG004)

Collège du Sartay, Rue Pierre Henvard 64, 4053 EMBOURG-CHAUDFONTAINE (LIÈGE)

31e Marche d’après-midi du F.M.E.

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (LIÈGE)

40e Marche Charlemagne

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00h

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING

HOOGEVEEN (DR)

11e Afrikaloop (dag 1)

11e Afrikaloop

35 km *** 08.30
15-25 km *** 08.30-09.15

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Weekendwandeltocht Oostvaardersplassen

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DORPSHUIS DE MOUNESTIEN

MÛNEIN (FR)

4e Kleurenkuier

15-25 km *** 09.00-10.00
5-10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

 

STG. SPORTPROMOTIE AMELAND

NES (FR)

Tussen Slik en Zand

10-17-25 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING DE ZANDLOPER

BERGHAREN (GE)

Bergharense Wandel2daagse

15 km *** 08.00-12.00
8 km *** 08.00-13.00
5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING "DE PLOEG"

HENGELO  (GE)

56e Herfstkleurenwandeltocht

20-25 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

LE CHAMPION

AMSTERDAM (NH)

Amsterdam City Walk

17-26 km *** 08.00-11.00
12 km *** 09.00-11.00

  

 

 

 

 

PLAATSELIJKE WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

CASTRICUM (NH)

Paddenstoelenwandeltocht

20-25 km *** 09.30-11.00
5-10-15 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

A.W.V. 69

OPMEER (NH)

Herfstwandeltocht AWV 69

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

DOORN (UT)

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00
 

 

 

 

 

WS78

BARENDRECHT (ZH)

De Klaas de Heijtocht

40 km *** 09.00-17.30

 

   

 

 

 

 

WSV RET

HOOGVLIET ROTTERDAM (ZH)

36e RET Metrowandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.30-12.00
5-10-15 km *** 08.30-14.00
 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 120 KIISCHTENTRËPPLER TRËNTENG

Salle Polyvalente, Rue de Stadtbredimus 8, L 5408 BOUS

5-10-20 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Caminada Internacional de Barcelona (E) – dag 1

 

 

 

 

 

Les Amis du Bonhomme de Fer à Hennuyères 

 

 

 

 

 

Vierdaagse van Marbella (E) – dag 3