bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL VZW (1037)

Gildenhuis, Stationsstraat 1, 2570 DUFFEL (ANTWERPEN)

27e Ter Elsttocht

6-12-15-20-24-35 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiecentrum, Sint-Jansstraat 146, 2910 WILDERT-ESSEN (ANTWERPEN)

25e Rose Gronontocht - Walk 2 Gether-tocht

6-12-18-25-35-50 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS VZW (2006)

Feestzaal Bethanie, Bethaniëstraat 74, 3600 LANGERLO-GENK (LIMBURG)

47e Officiële tocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

GREVENBROEKERS HAMONT-ACHEL (2040)

Zaal De Statie, Sint-Odilialaan 58, 3930 HAMONT-ACHEL (LIMBURG)

Achelse Kluiswandeling

6-9-13-17-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER VZW (3029)

POC, Rivierstraat 4, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

44e Oktober- en Kastanjetochten

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW VZW (4028)

Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW (VLAAMS-BRABANT)

Streekbierentocht

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN VZW (4049)

Koninklijk Technisch Atheneum 1, Boudewijnvest 5, 3290 DIEST (VLAAMS-BRABANT)

21e Oranjetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Zaal Ons Huis, Kerkdries 26, 1933 STERREBEEK (VLAAMS-BRABANT)

26e Herfsttocht

5-8-12-16-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

LEVENSLUST VZW (4436)

Sportzaal Levenslust vzw, Scheestraat 74, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (VLAAMS-BRABANT)

17e Levenslustige Wandeltocht

7-14-21 km *** 08.00-13.30u

 gaat door op 25/09/16

 

 

 

 

WSK MARKE VZW (5012)

Stedelijke Basisschool Zuid - De Zuiderkouter-Stasegem, Generaal Deprezstraat 91, 8530 HARELBEKE (WEST-VLAANDEREN)

26e Wandeltocht Herdenking Marcel Verstraete

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM VZW (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM (WEST-VLAANDEREN)

33e Zilleghemtocht

4-6-12-18-21-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE VZW (5207)

OC Ten Vrielande, Brugstraat 27, 8904 BOEZINGE-IEPER (WEST-VLAANDEREN)

Van Sas tot Sastocht

7-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT051)

Centre La Pommeraie - Salle Entracte, Rue Neuve 15, 7972 ELLIGNIES-SAINTE-ANNE (HAINAUT)

33e Randonnée des Ballotils

7-14-21-25-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT (LIÈGE)

40e Marche d’Automne - 3 jours de marche et 100 km Euregio

3-6-12-20-30-40 km *** 07.00-15.00h

 

         

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 FLORZE-SPRIMONT (LIÈGE)

Marche des Légendes

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX040)

Ecole Communale, Place Saint-Etienne 2A, 6723 HABAY-LA-VIEILLE (LUXEMBOURG)

Les Sentiers du Domaine de la Princesse

6-12 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA028)

Salle Paroissiale, Rue du Ban, 5621 HANZINNE (NAMUR)

24e Automnale

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

AALTEN (GE)

11e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-11.30
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

LOENEN (GE)

44e Watervalwandelingen

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

WANDELVERENIGING GELDERLAND

NIJMEGEN (GE)

65e Spac Sport Herfstkleurentocht

30 km *** 09.00-10.30
25 km *** 09.00-11.30
20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
10 km *** 09.00-13.30
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WC SINT JOSEPH KONINGSBOSCH

KONINGSBOSCH (LI)

Grenslandtocht

20-25 km *** 07.30-10.00
7-15 km *** 07.30-14.00

 

 

 

WSV STRAMPROY

STRAMPROY (LI)

Herfstwandeltocht

20-25 km *** 07.30-12.00
8-13 km *** 07.30-14.00

 

 

 

REGIONAAL LANDSCHAP KEMPEN MAAS (B) & MAASKENTJ STEIN

URMOND (LI)

Maas Trek wandeling

40 km *** 08.00-09.00
14-20 km *** 08.00-10.00
7 km *** 08.00-12.00

 

    

 

 

 

 

BV ETENAKEN

WIJLRE (LI)

Herfstwandeling

25 km *** 07.30-11.00
18 km *** 07.30-12.00
12 km *** 07.30-13.00
9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING WSV UN EINDJE UM

OEFFELT (NB)

Herfstiezwerftietocht

15-20-25 km *** 08.00-10.00
5-10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DE COCKSDORP (NH)

Krimwandeltocht

30 km *** 10.00-11.00
20 km *** 10.00-12.00
5-10-15 km *** 10.00-14.00

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS EN A.W.V.

HOOFDDORP (NH)

24e Herfstkleurentocht Hoofddorp

5-10-15-25 km *** 09.00-13.00

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

ZAANDAM (NH)

13e Evean Herfstwandeltocht

25 km *** 08.30-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

LUTTENBERG (OV)

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 134 COMITÉ D'ACTIVITÉS DU PERSONNEL DU VOYAGES EMILE WEBER

Voyages Emile Weber, Rue d'Oetrange 15, L 5411 LENNINGEN-CANACH

 5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Hoogstraten

:

 

 

 

 

Adeps à Braibant

:     

 

 

 

 

Adeps à Namur

:

 

 

 

 

Adeps à Antheit

:

 

 

 

 

Adeps à Marloie

:

 

 

 

 

Adeps à Onnezies