bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 8

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Parochiezaal Sint-Michiel, Koning Albertstraat 124, 2381 WEELDE (ANTWERPEN)

9e Elfenwandeling

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Parochiezaal Heide-Heuvel, Heide, 3920 HEIDEHEUVEL-LOMMEL (LIMBURG)

7e Herfsttocht

4-9-13-17-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Plassentocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN VZW (3282)

Zaal Onthaal, Sint-Martensstraat, 9660 OPBRAKEL (OOST-VLAANDEREN)

Natuurtocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Parochiaal Centrum Nocra, Hovebroekweg 3, 9771 NOKERE (OOST-VLAANDEREN)

3e Rondom Ooike-wandeling

6-12-18-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB I.P.A. BELGIË (3486)

CC De Brouwerij, Stationsstraat 38, 9810 NAZARETH (OOST-VLAANDEREN

Kapitein Fremaulttocht

6-12-20 km *** 08.0015.00u

 

   

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR VZW (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Najaarstocht

4-6-10-16-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafetaria sportcomplex, Duffelsesteenweg 145, 2550 KONTICH (ANTWERPEN)

Euraudax Hobokem

25 km *** 10.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Sportcentrum De Klokkenput,  Bruggestraat 104, 8480 EERNEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Natuurwandeling

6-11-13-18-22-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Breugheltocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

LEVENSLIJN TEAM DAMME (5463)

Site Kasteel van Moerkerke, Kasteelstraat 7, 8340 MOERKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Klaverbladtocht

3-5-6-7-8-9-11-12-14-15-18-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

ROAD RUNNERS WAVRE (BBW031)

Athénée Maurice Carême, Avenue des Mésanges,1300 WAVRE (BRABANT-WALLON)

2e Marche d’après-midi du Cubitus

6-12-18 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (LIÈGE)

41e Marche d’après-midi

5-10 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT (LIÈGE)

40e Marche d’Automne - 3 jours de marche et 100 km Euregio

3-6-12-20-30-40 km *** 07.00-15.00h

 

             

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES (NA001)

Collège Saint-André, Rue Sainte-Brigide, 5070 FOSSES-LA-VILLE (NAMUR)

Marche des Monastères

4-6-12-25-42-50 km *** 07.00-15.00h

 

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV D.B.W.

ANLOO (DR)

Herfsttocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

STG. SPORTSTIMULERING NOORDENVELD

RODEN (DR)

Klaverblad van Noordenveld

30 km *** 08.00-09.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-12.00
5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE BLAREN

NOORDWOLDE (FR)

Dr. Verdeniustocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 09.00-10.00
5-10 km *** 09.00-13.00
 

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

AALTEN (GE)

11e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-11.30
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE HEIDELOPERS

BENNEKOM (GE)

Hoekelumse Bostocht

25 km *** 08.30-10.00
5-10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

SV DE L.A.T.

BERG EN DAL (GE)

Herfstdagtocht Berg en Dal

60 km *** 07.30-08.00
40 km *** 07.30-09.00
25 km *** 08.00-10.00

 

:   

 

 

 

 

STG. DE BOL

DOORNENBURG (GE)

10e Middeleeuwse Wandeltocht

25 km *** 09.00-09.30
18 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

LOENEN (GE)

44e Watervalwandelingen

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

STG. NATIONAAL PARK DE HOGE VELUWE

OTTERLO (GE)

De Hoge Veluwe Wandeldag

10-20 km *** 08.00-12.00
5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

STG. HERVORMD WOON-, ZORG- EN DIENSTENCENTRUM

WEKEROM (GE)

Wicherumloo loop

10-15 km *** 09.00-12.00
5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK

SCHAIJK (NB)

Pater Vos Tocht

25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV KONINKLIJKE MARINE

DEN HELDER (NH)

Napoleon Bonaparte tocht

20 km *** 09.00-11.00
10-15 km *** 09.00-12.00
5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS EN A.W.V.

HOOFDDORP (NH)

24e Herfstkleurentocht Hoofddorp

5-10-15-25 km *** 09.00-13.00

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

VLISSINGEN (ZE)

Pannenkoektocht 

20 km *** 08.00-09.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

MAASSLUIS (ZH)

31e Furieademars

30 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-13.00
15 km *** 08.00-14.00
7 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

RIJSWIJK (ZH)

37e Randstadserie -2e tocht

15-25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 134 COMITÉ D'ACTIVITÉS DU PERSONNEL DU VOYAGES EMILE WEBER

Voyages Emile Weber, Rue d'Oetrange 15, L 5411 LENNINGEN-CANACH

5-10 km *** 18.00-23.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere