bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM VZW (1007)

Parochiecentrum Sint-Martinus, Sint-Jozeflei, 2390 WESTMALLE (ANTWERPEN)

40e Internationale Wandeltocht

5-10-15-20-30-42 km *** 08.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN VZW (1129)

Thomas More Campus Mechelen, Zandpoortvest 60, 2800 MECHELEN (ANTWERPEN)

Maneblusserswandeling in en rondom Mechelen

6-11-16-21-26-31 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

OK50 ZONHOVEN VZW (2001)

Sint-Berchmansinstituut, Kleine Hemmenweg 4A, 3520 ZONHOVEN (LIMBURG)

Jan Tielenstocht - Jubileumtocht 50 jaar O.K. 50 Zonhoven

4-5-7-9-11-17-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Polyvalente Zaal, Gelaagstraat 161, 9140 STEENDORP (OOST-VLAANDEREN)

30e Omloop van Temse

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

FEESTKOMITEE - OVERSLAG WACHTEBEKE (3320)

Buurthuis Snoopy, Schoolstraat 3, 9185 WACHTEBEKE (OOST-VLAANDEREN)

De Zwarte Ruitertocht

8-12-16-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN VZW (3494)

Gemeenteschool, Schoolstraat 4, 9260 SERSKAMP (OOST-VLAANDEREN)

9e Nonnenbostocht

6-7-10-13-16-20-25 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

DE LUSTIGE STAPPERS VZW (4054)

Parochiezaal, Stationsstraat, 2230 RAMSEL (ANTWERPEN)

14e Wandeling tussen Demer en Nete

5-8-13-20-22-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE WEGWIJZER (4103)

Het Kouterhof, Stoopkensstraat 24, 3320 HOEGAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

De Huguardistocht

3-5-8-13-16-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG VZW (4147)

Gemeenschapsschool Horizon, Bogedemstraat, 1740 TERNAT (VLAAMS-BRABANT)

38e Kruikenburgse Wandeltochten

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM VZW (5009)

Land- en Tuinbouwinstituut, Maandagse, 8730 OEDELEM (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

6-11-17-21 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS VZW (5256)

De Gulden Zonne, Marktplaats 6, 8830 HOOGLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Warden Oom Wandeling

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

OC Otegem, Scheldestraat 14A, 8553 OTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

14e Waterhoektocht

7-14-21-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

LES SANS-SOUCIS GHLIN (HT029)

Salle Polyvalente, Parc Communal de Baudour, 7331 BAUDOUR (HAINAUT)

Marche d’Automne - 15e Mémorial Hilaire Debeil

5-10-21-30 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

MORTIER C’EST L’PIED (LG176)

Domaine Touristique de Blegny-mine, Rue L. Marlet 23, 4670 BLÉGNY (LIÈGE)

16e Marche au pied du Terril

4-7-9-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

     

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX015)

Local du Club, 6600 LONGVILLY (LUXEMBOURG)

40e Marche des Feuilles Mortes

4-7-13-20 km *** 07.30-14.00h

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV WIOS EPE

EPE (GE)

55e Veluwe Herfstkleurentocht

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.30
10 km *** 09.00-14.00
5 km *** 09.00-14.30

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

GENDRINGEN (GE)

Grenswandeltocht

10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

STG. VRIENDEN VAN FANFARE AURORA

BAEXEM (LI)

Aurorawandeling

23 km *** 08.00-12.00
18 km *** 08.00-13.00
7-14 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC SEMPER AVANTI

GRASHOEK (LI)

Natuurwandeling Grashoek

25 km *** 08.00-11.00
21 km *** 08.00-12.00
14 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV BERGGALM

NOORBEEK (LI)

Najaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00
18 km *** 08.00-12.00
12 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ SINT ROSA, SIBBE

VALKENBURG (LI)

Mergelwandeling

22 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

BERGEIJK (NB)

Kempentocht

Nordic Walking Kempentocht

32 km *** 07.00-10.00
16-24 km *** 07.00-11.00
8 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

TILBURG (NB)

Nederlands Kampioenschap Snelwandelen & Prestatietochten

50 km *** 11.00
20 km *** 13.00
5-10 km *** 14.00
De 6 uur van Tilburg

11.00 uur

 

 

 

 

I.V.N. DE MAASVALLEI

WANROIJ (NB)

41e Bos- en Peelwandeling

30 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

NIJVERDAL (OV)

37e Amortocht

25 km *** 09.00-10.00
10-15 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 087 ARDENNER FRËNN BIGONVILLE asbl

Centre Polyvalent, Rue Principale, L 8814 BIGONVILLE

5-10-15 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Villers-la-Ville

 

 

 

 

 

Adeps à Onhaye

  

 

 

 

 

Wandelweekend van Austerlitz (Nl

 

 

 

 

 

Zeelandmarathon Burgh-Haamstede – Vlissingen (Nl) 

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Folschviller (F)

 

 

 

 

 

IML te Fulda (D)