bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 25

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT VZW (1047)

Zaal D’Ouwe Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT (ANTWERPEN)

23e Parkentocht

5-10-12-13-15-20-25-28 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM VZW (1059)

Sint-Lambertusinstituut, Kerkplein 14, 2220 HEIST-OP-DEN-BERG (ANTWERPEN)

8e Bamistocht

4-9-12-15-18-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00u

 

    

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC ‘t Kloester, Biesweg 18, 3620 GELLIK-LANAKEN (LIMBURG)

49e Sparrentrip

4-8-12-21-30-43 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK VZW (2066)

Buurthuis, Zelkstraat, 3545 HALEN (LIMBURG)

25e Hollewegentocht

5-8-11-13-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN VZW (3135)

Parochiezaal Viane, Beverstraat 3, 9500 VIANE (OOST-VLAANDEREN)

15e Natuurreservatentocht - Priortrofee

6-10-14-18-22-26-32 km *** 07.30-15.00u

       

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE VZW (3149)

Zaal ‘t Helleken, Preekekeplein 8, 9190 STEKENE (OOST-VLAANDEREN)

31e Helletochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4, 4503 PD GROEDE (ZEELAND - NEDERLAND)

5e Jacob Catstocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS VZW (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE (OOST-VLAANDEREN)

Pa & Gijs Tochten - Donkmeertrofee 2016

7-13-20-25 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL (4138)

Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126, 1910 BERG (VLAAMS-BRABANT)

33e Houtheimtochten

5-8-11-15-18-20-23-25-27-30-32 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

LEVENSLUST VZW (4436)

Sportzaal Levenslust vzw, Scheestraat 74, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (VLAAMS-BRABANT)

17e Levenslustige Wandeltocht

7-14-21 km *** 08.00-13.30u

 was voorzien op 09/10/16

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING VZW (5061)

De Graankorrel, Magdalenastraat 29, 8940 WERVIK (WEST-VLAANDEREN)

40e Tabakstocht

6-12-15-21-28-35 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Koning Boudewijnschool, Marechalstraat 48, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

25e Torenhoftocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

RHODESSTAPPERS KACHTEM (5480)

Sint-Vincentiusschool, Hogestraat 66, 8870 KACHTEM (WEST-VLAANDEREN)

11e Sint-Janswandeling

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT061)

Salle Calva, Chaussée du Roi Baudoin 39, 7030 SAINT-SYMPHORIEN (HAINAUT)

30e Grande Marche de la Police de Mons

6-12-20-30 km *** 06.30-15.00h

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS FRANCHIMONTOIS (LG052)

Salle des Fêtes, Quai du Wayai 25, 4910 SPIXHE-THEUX (LIÈGE)

39e Marche Franchimontoise

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00h

    

 

 

 

 

LES CLAPS SABOTS DE POUSSET (LG157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hictor, 4350 MOMALLE-REMICOURT (LIÈGE)

32e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

MARCHEURS DE TURPANGE (LUX031)

Salle Saint-Hubert, Rue du Moulin, 6780 MESSANCY-TURPANGE (LUXEMBOURG)

Marche de Loësbruck Turpange

5-10-15 km *** 08.00-15.00h

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE ASBL (NA049)

Salle Saint-Fiacre, Rue du Vieux Château 3, 5530 DORINNE (NAMUR)

Marche Souvenir Marc Collignon

6-12-20-25 km *** 06.30-15.00h

     

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS003)

Sportzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH (LUTTICH)

36. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00U

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV GORSSEL

GORSSEL (GE)

Wvg Herfsttocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

WSV PASCHALIS

WIJCHEN (GE)

40e Paschalismars

20-25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

TOCHT OM DE NOORD

ZIE WEBSITE (GR)

Wandelfestival Tocht om de Noord

40 km *** 06.30-08.00
25 km *** 08.00-09.30
15 km *** 09.30-11.00

 

    

 

 

 

 

WVT '93

MARGRATEN (LI)

Mergellandtocht

22-30 km *** 07.00-12.00
8-12-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

WSV ECHT

MARIA HOOP (LI)

Herfsttocht

30 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-11.00
19 km *** 07.00-12.00
7-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

WSV DE GRENSSTAPPERS

NEERITTER (LI)

Grensstapperstocht

25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV STEIN

STEIN (LI)

Maaslandtocht

20-25 km *** 08.00-12.00
8-12-16 km *** 08.00-14.00

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

GEMERT (NB)

Herfsttocht - Wsv Z.U.Th.

25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

HELENAVEEN (NB)

17e Peeltocht

30 km *** 08.00-11.00
20-25 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

WSV NUENEN

NUENEN (NB)

8e Vincent wandeling

32 km *** 07.30-10.00

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB

VELDHOVEN (NB)

Grote GVAC Wandeltocht

20-25 km *** 08.00-11.00
10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

EHWW DE JUTTER

DEN HELDER (NH)

De Juttertocht

15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

DE KENNEMER JAGERS

IJMUIDEN (NH)

18e J. Jansen Wandeltocht

25 km *** 10.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

SCHOORL (NH)

Nazomerse wandeling de 3 Zilte Zoenen

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.30-09.00
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

AV NOVA

WARMENHUIZEN (NH)

Nova Kompas Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.30
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
10 km *** 08.30-13.00
5 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

H.W.U.

HENGELO (OV)

Twentse Roswandeling

30 km *** 09.00-10.00
15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

WANDELVERENIGING VOOR DE WIND

GROEDE (ZE)

4e Jacob Catstocht

6-10-15-23-30 km *** 08.00-12.00
 

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Den Haag Vredesmarathon

60 km *** 05.00-05.15
42 km *** 06.45-08.00
21 km *** 09.10-10.00

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELGROEP ZOETERMEER

ZOETERMEER (ZH)

Geuzenwandeltocht

12-25 km *** 09.00-11.00

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 118 OURDALL NËSSKNACKER VIANDEN

Centre Culturel Larei, Rue Charles Mathias André,  L 9425 VIANDEN

6-11-15-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Hermalle-sous-Argenteau

 

 

 

 

 

Adeps à La Vacherie

 

 

 

 

 

Adeps à Floreffe 

 

 

 

 

 

Adeps à Thuin

 

 

 

 

 

Marche Populaire à Sainte-Ame (F)

 

 

 

 

 

IML te Brno (Tsj)  - dag 2