bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 24

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SINT MICHIELSTAPPERS BRECHT VZW (1035)

Basisschool De Brug, Brugstraat 83, 2960 SINT-JOB-IN-’T-GOOR (ANTWERPEN)

Bosuilentocht

6-10-14-18-21-25-30 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC VZW (2083)

Kantine FC Opitter, Opstraat, 3960 OPITTER (LIMBURG)

10e Einde Zomertocht

5-7-14-20-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

VIIO, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN (LIMBURG)

Partnerwalk 2 en Pelgrimage

5-10-15-25-34-47 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB ‘T HOEKSKEN VZW (3040)

Tentendorp, Marktplein, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

45e Driedaagse Wuitensmarsen

8-15-25 km *** 08.30-14.00u

 

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE VZW (3196)

College Paters Jozefieten, Brusselsesteenweg 459, 9090 MELLE (OOST-VLAANDEREN)

17e Deliriumtocht - 15e 50 km door het Land van Rode

6-12-18-25-50 km *** 07.00-15.00u

 

                       

 

 

 

 

IJSETRIPPERS VZW (4025)

‘t Pakhuis, E. Gillisstraat 7, 3040 HULDENBERG (VLAAMS-BRABANT)

IJsewandeltocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE VZW (5216)

Cultureel Centrum De Tassche, Roeselaarsestraat, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

Rhodesgoedtocht

4-8-12-18-24-30-40-50 km *** 07.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

LEVENSLIJN TEAM DAMME (5463)

Tent Lindeplein, Kloosterstraat, 8340 SIJSELE-DAMME (WEST-VLAANDEREN)

Kermistocht

4-7-10-13-17-23 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT033)

Salon Communal, Rue de Leernes 151, 6030 GOUTROUX (HAINAUT)

11e Infatigable automnale

3-7-14-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG136)

Salle Aux Erables, Avenue des Erables, 4300 WAREMME (LIÈGE)

36e Marche des Crompires

4-8-12 km *** 12.00-17.00h

  

 

 

 

 

LES CLAPS SABOTS DE POUSSET (LG157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hictor, 4350 MOMALLE-REMICOURT (LIÈGE)

32e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00h

 

    

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA030)

Salle Les Amis de la Gaieté, Rue de la Salette, 5600 NEUVILLE-PHILIPPEVILLE (NAMUR)

Marche des Eoliennes

5-12-21-42 km *** 06.30-15.00h

 

    

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS003)

Sportzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH (LUTTICH)

36. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00U

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WIJKVERENIGING DE WEIDE

HOOGEVEEN (DR)

Weidebliktocht-extra

20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

MEPPEL (DR)

6e Poort van Drenthetocht

25 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

SNEEK (FR)

Sneekertocht

40 km *** 08.00
20 km *** 09.00

 

 

 

 

STICHTING UNG EVENEMENTEN

ELBURG (GE)

Dr. Olthuis Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

WSV GORSSEL

GORSSEL (GE)

Wvg Herfsttocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

STICHTING OUDE GELDERSE KERKEN

KERK-AVEZAATH (GE)

Torentocht 3e editie

25 km *** 09.00-11.00
10-15 km *** 09.00-12.00
8 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

TOCHT OM DE NOORD

ZIE WEBSITE (GR)

Wandelfestival Tocht om de Noord

40 km *** 06.30-08.00
25 km *** 08.00-09.30
15 km *** 09.30-11.00

 

     

 

 

 

 

WSV WIEGO

BREDA (NB)

45e Markdalwandeltocht 

40 km *** 09.00-10.00
25-30 km *** 09.00-12.00
15-20 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00
 

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

MADE (NB)

Kermistocht

25 km *** 08.00

 

 

 

EHWW DE JUTTER

DEN HELDER (NH)

De Juttertocht

15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

DE KENNEMER JAGERS

IJMUIDEN (NH)

18e J. Jansen Wandeltocht

25 km *** 10.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

SCHOORL (NH)

Nazomerse wandeling de 3 Zilte Zoenen

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.30-09.00
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WZM HET GAANDEWERK

WESTZAAN (NH)

Wandeltocht Zaansche Molen

10-15-25 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

AV RIJSSEN AFD. WANDELEN EN ROTARY RIJSSEN

RIJSSEN (OV)

Goede Doelentocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
5-10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

WESTKAPELLE (ZE)

Memoria Walcheren '40-'45 (septembertocht)

25-35 km *** 08.30-09.30
7-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

COMMISSIE GLASSTADMARS

LEERDAM (ZH)

Rondje van Leerdam

40 km *** 07.00-09.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

VLAARDINGEN (ZH)

37e Randstadserie -1e tocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 108 SECTION MARCHE DU FC TRICOLORE GASPERICH

Home Paroissial, Rue de Gasperich 33,  L 1617 LUXEMBOURG-GASPERICH

5-11 km *** 13.00-16.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

’40 om Garnwerd (Nl)

  

 

 

 

 

Wandelcomité Buiksloot (Nl)

 

 

 

 

Wanderfreunde NiedtalSiersburg (D)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Montagne à Buhl (F) 

 

 

 

 

Euraudax à Guérard (F)

 

 

 

 

 

IML te Brno (Tsj) – dag 1

 

 

 

 

 

24/09 – 01/10/16 : Playa d’Aro (E)