bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 18

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS VZW (1033)

Parochiehuis H. Hart, Eeuwfeestlaan 60, 2500 LIER (ANTWERPEN)

Najaarstocht

5-10-12-16-18-23-28 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART VZW (1046)

PZ Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, 2450 ZITTAART-MEERHOUT (ANTWERPEN)

20e Scherpgemetentocht

4-8-14-19-25-33-43 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

MARCHING TEAM 11DE BATALJON GENIE (1478)

Kazerne Luitenant Victor Thoumsin, Kruibeeksesteenweg 159, 2070 BURCHT (ANTWERPEN)

12e Mars van de Genie

5-9-12-15-21-26-30 km *** 08.00-14.00u

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS VZW (2034)

De Meersche, Molenstraat, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Appelen- en perentocht - Herfsttocht

4-6-12-16-20 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Buurthuis Reppel, Reppelerweg 183, 3950 BOCHOLT (LIMBURG)

Sint-Willebrordustocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Land- en Tuinbouwschool, Weverstraat 23, 9100 SINT-NIKLAAS (OOST-VLAANDEREN)

Vos Reynaert Achterna

3-6-12-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

V.T.I., Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE (OOST-VLAANDEREN)

35e Canteclaermarsen - De Gordel der Leiestreek

6-12-18-24-32 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

GROEP ’T SINGEL (3257)

Zaal ‘t Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (OOST-VLAANDEREN)

12e Speculoostocht

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT VZW (3398)

Centrum De Kouter, Middelkouter 10, 9450 HAALTERT (OOST-VLAANDEREN)

Bevrijdingstocht

6-12-18 km *** 06.30-15.00u

      

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zegelsemschool, Teirlinckstraat 22, 9660 ZEGELSEM-BRAKEL (OOST-VLAANDEREN)

15e Kasseidorptocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV LEUVEN VZW (4031)

Cultureel Centrum, Keizerstraat, 3360 LOVENJOEL (VLAAMS-BRABANT)

Herfsttocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Basisschool De Zonnebloem, Karel Baudewijnslaan 24, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

Eindezomertocht

6-12-17-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Sporthal De Bamburg, Baronstraat 25, 8434 LOMBARDSIJDE (WEST-VLAANDEREN)

47e Internationale Duin- en Poldertocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS VZW (5177)

Tent op ‘t Zand, ‘t Zand, 8000 BRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

21e Kroenkel door autoloze zondag

6-11-15-18-21-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

Clublokaal, Oekensestraat 171, 8800 OEKENE (WEST-VLAANDEREN)

Gardeboetocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WALHOEVESTAPPERS WESTVLETEREN (5353)

Walhoeve, Eikhoekstraat 65, 8640 WESTVLETEREN (WEST-VLAANDEREN)

20e Walhoevetocht voor het goede doel

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

TROTTEUX SU’L ROC BEAUMONT (HT034)

Salle Désirée, Rue de la Station, 6511 STRÉE (HAINAUT)

Marche de la Biesmelle

5-10-25-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES PESTÈLEÛS (HT085)

Grand’Rue, 7140 MORLANWELZ (HAINAUT)

Marche d’après-midi

6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L’OURTHE (LG019)

Salle de Géromont Loisirs, Rue du Bac 26, 4170 COMBLAIN-AU-PONT (LIÈGE)

Marche de l’Entité

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS (LIÈGE)

40e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX033)

Salle Communale, Rue de l’Abbé Dorion, 6760 RUETTE (LUXEMBOURG)

31e Marche du Daru

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES DJÂLES D’ANHÉE ASBL (NA052)

Salle Le Chérimont, Rue du Chérimont, 5537 BIOUL (NAMUR)

29e Marche d’automne

4-6-12-22-30 km *** 06.30-15.00h

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

DWINGELOO (DR)

8e Rondom de Siepel

30 km *** 08.30-10.30
15-20 km *** 09.00-11.30
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

BEEK (GE)

Najaarstocht

24 km *** 08.30-10.00
18 km *** 08.30-11.00
6-12 km *** 08.30-12.00

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

DIEREN (GE)

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-12.30
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELEN IN VRIJHEID

GROESBEEK (GE)

Euregio Vrijheidswandeling

25-30 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

BERNARD WEENINK STICHTING

LIEVELDE (GE)

Rondje Erve Kots

20-30 km *** 09.00-09.30
5-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Pannerden

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV WANDELLUST

NUNHEM (LI)

50 jarig jubileumwandeling

25-30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-14.00
 

 

 

 

 

HARMONIE SINT JOSEPH

SITTARD (LI)

Sittards Groen

20 km *** 08.00-10.30
12 km *** 08.00-11.00
6 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WC GULPDALTOCHT

SLENAKEN (LI)

Gulpdaltocht

25 km *** 07.30-12.00
18 km *** 07.30-13.00
12 km *** 07.30-14.00
7 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV. W.I.K.

DONGEN (NB)

Herfsttocht

15-20 km *** 10.00-12.00
5-10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

HELMONDSE ATLETIEK CLUB H.A.C.

HELMOND (NB)

3e H.A.C. Wandeltocht

30-35 km *** 08.00-10.00
20-25 km *** 08.00-12.00
10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

VALKENSWAARD (NB)

De Koperteutentocht

27 km *** 08.00-10.30
21 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.30
7-11 km *** 08.00-14.00
 

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE IMMINKHOEVE DALFSEN

LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00
5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 129 SYNDICAT INITIATIVE DE WILTZ

Hall Sportif, Avenue Nicolas Kreins, L 9536 WILTZ

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Saint Jean Sart

 

 

 

 

 

Adeps à Recogne

 

 

 

 

 

Adeps à Purnode

   

 

 

 

 

IML Leutasch (A)

 

 

 

 

Wadelincourt (F) 

 

 

 

 

Le Treport (F)