bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 17

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS (2014)

Zaal De Borggraaf , Borggravevijverstraat 5, 3500 BANNEUXWIJK-HASSELT (LIMBURG)

Rondom Bokrijk

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM VZW (3304)

Feesttent Volpenswege, Volpenswege 31, 9940 EVERGEM-SLEIDINGE (OOST-VLAANDEREN)

24e Herfstwandeling

7-11-16-20-24-27-30 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND VZW (4036)

Voetbalkantine SK Waanrode, Dorp, 3473 WAANRODE-KORTENAKEN (VLAAMS-BRABANT)

Tussen zomer en herfst

4-7-12-20-30 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

BINDKRACHT VZW (4104)

Zaal ‘t Park EMI, Hannuitsesteenweg 80, 3400 LANDEN (VLAAMS-BRABANT)

De Slag Om Landen-Oisterwijk

5-8-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Hof Ten Eede, Huytstraat 22-24, 9450 HAALTERT (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Haaltert

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

 

 

 

KVG GEWEST IEPER (5229)

Parochiecentrum De Familie Kring, Crescendostraat 19, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

29e KVG-Wandeltocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS VZW (5256)

Brandweerarsenaal, Grote Noordstraat 25, 8830 HOOGLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Brandweerwandeling

4-8-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Atheneum Jan Fevijn  Daverlostraat 132, 8310 ASSEBROEK (WEST-VLAANDEREN)

34e Arsebrouc-tocht

6-10-14-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW016)

Salle Communale, Rue des Combattants 3, 1421 OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC (BRABANT-WALLON)

40e Marche de l’Empereur

4-12-20-40-60 km *** 07.00-15.00h

 

           

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT003)

Parking Bus Geenens, Chaussée de Ninove, 7880 LA HOUPPE – FLOBECQ (HAINAUT)

Marche de La Houppe

5-8-14-20 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG041)

Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE-JUPRELLE (LIÈGE)

Marche après la Moisson

50 km *** 06.00-08.30h

4-6-12 km *** 12.00-16.00h

  

  

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS (LIÈGE)

40e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV PARK DIEPSTROETEN

ASSEN (DR)

10e Brinkstal Banjer Loop

25 km *** 09.00-11.00
10-15 km *** 09.00-13.00
3-5 km *** 09.00-14.00
 

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

4 Jaargetijden Wandeling - herfst editie

25 km *** 09.00-11.00
12 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

DIEREN (GE)

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-12.30
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

NIJMEGEN (GE)

51e Nijmegen-Rotterdammars

160 km *** 11.00

 

 

 

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Pannerden

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV VEENDAM

MUNTENDAM (GR)

Ruitershornwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

WSV WANDELLUST

NUNHEM (LI)

50 jarig jubileumwandeling

15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

BERGEN OP ZOOM (NB)

51e Krabbentocht

30-40 km *** 08.00-10.00
20-24 km *** 08.00-12.00
6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

WERKENDAM (NB)

Biesbosch Hartstocht

6-12-24 km *** 09.00-11.00

 

 

 

WSV WANDELVREUGD

WIJK EN AALBURG (NB)

Wandelvreugd Wandel en Nordic Walking Evenement

24 km *** 09.00-11.00
18 km *** 09.00-12.00
9 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

LE CHAMPION

AMSTERDAM (NH)

Dam tot Dam Wandeltocht

42 km *** 07.00-08.00
27 km *** 07.00-11.00
20 km *** 07.30-11.30
10 km *** 09.00-11.00

 

  

 

 

 

 

SPORTVERENIGING GIETHOORN SE

GIETHOORN (OV)

Holland-Venetië Wandeltocht

30-40 km *** 08.00-09.00
20 km *** 08.00-12.00
10-15 km *** 08.00-13.00

 

   

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS HAAKSBERGEN

HAAKSBERGEN (OV)

Dagwandelmarathon

Halve Dagwandelmarathon

Mini Kennedymars

42 km *** 04.00-06.00

21 km *** 06.00-10.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE IMMINKHOEVE DALFSEN

LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00
5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SV D.F.S.

BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

Water- en windwandeltocht

20-30 km *** 08.15-10.00
5-8-15 km *** 10.00-12.30

 

 

 

WC FRUITWANDELTOCHTEN

GOES (ZE)

Nazomertocht

20-30 km *** 08.00-09.00
10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

W.S.V. STERKER DOOR STRIJD - ROTTERDAM

BARENDRECHT (ZH)

BaRo dubbel Barendrecht

25-40 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV KINDERDIJK

KRIMPEN AAN DE LEK (ZH)

Loetboswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

W.S.V. STERKER DOOR STRIJD - ROTTERDAM

ROTTERDAM (ZH)

BaRo dubbel Rotterdam

25-40 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 019 FOOTING-CLUB PER PEDES BERTRANGE asbl

Centre Atert, Rue Atert, L 8051 BERTRANGE

6-12 km *** 12.00-16.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Jo-Ne Vijlen (Nl)

 

 

 

 

Wanderfreunde Ford e.v. Saarlouis (D)

  

 

 

 

 

IML Leutasch (A)