bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS VZW (2038)

Don Boscocollege, Don Boscostraat 72, 3940 HECHTEL (LIMBURG)

38e Duinentocht

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE ROMMELAAR VZW (2082)

GC Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT (LIMBURG)

Klompentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE KADEES VZW (3063)

Parochiezaal, Pastorijstraat 1, 9403 NEIGEM-NINOVE (OOST-VLAANDEREN)

Neigembostocht

6-14-21 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDEL TEAM BEVEREN-WAAS (3218)

Kantine KVK Svelta Melsele, A. Rodenbachlaan 29, 9120 MELSELE (OOST-VLAANDEREN)

39e Acht-Dorpentocht

4-7-14-21-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB I.P.A. BELGIË (3486)

Basisschool Klaverdries, Klaverdries 1, 9031 DRONGEN (OOST-VLAANDEREN)

11e Wandeltocht IPA België

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN VZW (4005)

Zaal Roosenberg, Maurits Noëstraat 15, 3050 OUD-HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

Omloop van het Dijleland

4-7-12-20-30-35 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

RWK DE MORGENSTOND HUMBEEK (4161)

Sporthal, Nachtegaallaan,5, 1851 HUMBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Omloop Parel van Brabant

6-12-20-25-30 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT V.Z.W. (5303)

Sportzaal Camping Kompas, Brugse Steenweg 49, 8620 NIEUWPOORT (WEST-VLAANDEREN)

23e Jachthaventocht

7-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS VZW VICHTE (5361)

De Stringe, Ommersheimplein 5, 8570 VICHTE (WEST-VLAANDEREN)

22e Prutsketochten

4-6-12-18-25-32-42 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Wielingencentrum, Graaf Jansdijk, 8420 WENDUINE (WEST-VLAANDEREN)

11e Nazomertocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES PÉLEUX CHÂTELINEAU (HT045)

Ecole des Frères, Rue Chif 42, 6200 CHÂTELINEAU (HAINAUT)

Marche des Pêleux

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

MARCHES DES TROIS FRONTIÈRES AMTF (LG091)

Salle A.M.T.F., Rue Haute 3, 4850 PLOMBIÈRES (LIÈGE)

45e Marche Internationale des Trois Frontières

6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG160)

Salle Jacques Brel, Place Faniel, 4520 WANZE-HUY (LIÈGE)

31e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-22 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LA FOURMI ASBL (LUX032)

Salle Le Cercle Patria, Rue de la Strale, 6792 RACHECOURT (LUXEMBOURG)

32e Marche des Fourmis

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA016)

Salle La Balnéaire du Casino, Boulevard des Souverains, 5500 DINANT (NAMUR)

35e Marche du Viaduc

6-12-21-30 km *** 06.30-14.00h

      

 

 

 

 

TAPP-TAPP RODT (VGDS014)

Skihütte Rodt, Rodt, 4780 RODT-SANKT VITH (LUTTICH)

38. Internationale Spätsommerwanderung

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00U

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

S.&.O. PONTANIA

AMSTERDAM (NH)

Pontania '67 Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

RADBOUD

MEDEMBLIK (NH)

Radboudwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WC SINT GERLACHUS BANHOLT

BANHOLT (LI)

St. Gerlachuswandeling

28 km *** 07.30-12.00
21 km *** 07.30-13.00
10-15 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

HARMONIE L'UNION

BORN (LI)

Wandel Mee met L'Union

25 km *** 07.30-12.00
7-10-15 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WC SINT CAECILIA

LINNE (LI)

Fried Silkens Wandeltocht Linne (afgelast)

 

 

 

 

STG. TE VOOT MOORVELD

MOORVELD (LI)

10e Te Voot-tocht

30 km *** 07.00-11.00
24 km *** 07.00-12.00
18 km *** 07.00-13.00
6-12 km *** 07.00-14.00
 

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING STANDDAARBUITEN 1990

STANDDAARBUITEN (NB)

Wandeltocht het Wandelstokje

30 km *** 08.00-09.00
20 km *** 08.00-10.00
15 km *** 08.00-11.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

BAARN (UT)

Baarn en De Vuursche

40 km *** 08.00-09.00
33 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

VLISSINGEN (ZE)

Herfsttocht/

20-30 km *** 08.00-09.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

RIJSWIJK (ZH)

6e Strandwalwandeling

20-25 km *** 09.00-11.00
10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 065 WANDERFALKEN STEINFORT

Centre Roudemer, Rue de Hagen 7a, L 8421 STEINFORT

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Land van Mark & Merkske te Merksplas – dag 2

 

 

 

 

 

Adeps à Natoye

 

 

 

 

Adeps à Bioul

 

 

 

 

Adeps à Florenville

 

 

 

 

Rando Viroquoise (F)