bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 10

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Surferschalet, Grote Bergen 59, 2830 WILLEBROEK (ANTWERPEN)

Balsemientocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

       

 

 

 

 

DE BOKKENRIJDERS OVERPELT (2012)

Sint-Oda, Breugelweg, 3900 OVERPELT (LIMBURG)

Sint-Odatocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE VZW (3233)

Parochiezaal Mullem, Mullemstraat, 9700 MULLEM (OOST-VLAANDEREN)

Reimond Stijnstocht

7-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM (3501)

Dienstencentrum Oud-Sint-Jozef, Mevrouw Courtmanslaan 91, 9990 MALDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - Switchback Memorial March

8-16-24-32 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN VZW (4049)

Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 MELDERT (LIMBURG)

Kalendriestocht

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Local Unique, Oude Vesten, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Ronse 15u

25-50-75 km *** 06.30u

 

     

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

De Loft, Fabriekstraat 1, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

26e Boterronde

7-11-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD VZW (5477)

OC De Bilkhage, Lavendellaan 31, 8790 WAREGEM (WEST-VLAANDEREN)

22e Steeplewandeltocht

6-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

De Feniks, Beernemstraat 25, 8750 WINGENE (WEST-VLAANDEREN)

Septembertocht door Wingene

6-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT011)

Ecole Bois Marcelle, Rue de Nalinnes 632, 6001 MARCINELLE (HAINAUT)

40e Marche des Noisettes

6-12-20 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LE ROITELET (HT060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (HAINAUT)

19e Marche du Centre Culturel et Sportif

6-12-20- 25-42-50 km *** 06.30-15.00h

 

  

 

 

 

 

MARCHES DES TROIS FRONTIÈRES AMTF (LG091)

Salle A.M.T.F., Rue Haute 3, 4850 PLOMBIÈRES (LIÈGE)

45e Marche Internationale des Trois Frontières

6-12-21 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG160)

Salle Jacques Brel, Place Faniel, 4520 WANZE-HUY (LIÈGE)

31e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-22-30-42 km *** 06.30-15.00h

 

                    

 

 

 

 

MARCHEURS COUDE À COUDE NANDRIN (LG179)

Ecole Saint-Martin, Rue Rolée 2, 4550 NANDRIN (LIÈGE)

Marche de fin d’été

6-12-15 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL XPERIENCE

HAVELTE (DR)

WandelXperience

25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

HERINNERINGSCENTRUM KAMP WESTERBORK

HOOGHALEN (DR)

Wandelen in het spoor van de Jodenvervolging

7 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING VAN Z... TOT Z... TOCHT

ZEEWOLDE (FL)

Van Z.. tot Z.. tocht

55 km *** 05.30
28 km *** 11.45

 

 

 

 

LUCTOR ET EMERGO

DRIEL (GE)

Polentocht Driel

15-25-30 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SASA APPINGEDAM - AFD. WANDELSPORT

APPINGEDAM (GR)

Derde Fivelstadtocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-11.00
5 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

 

 

STICHTING ULTRALOOP

WINSCHOTEN (GR)

Wandel Run

28 km *** 09.00
17 km *** 09.30
11 km *** 10.00

 

 

 

 

STG. DE 80 VAN DE LANGSTRAAT

WAALWIJK (NB)

De 36e Rabobank 80 van de Langstraat

80 km *** 20.00

 

 

 

 

 

S.&.O. PONTANIA

AMSTERDAM (NH)

Pontania '67 Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DE KOOG (NH)

Sponsorwandeltocht/ Texel Culinair

5-10-15 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

RADBOUD

MEDEMBLIK (NH)

Radboudwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ADHOCWERK

LOSSER (OV)

8e Loslopers Najaarswandeltocht

25-30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.30-11.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

BAARN (UT)

Baarn en De Vuursche

40 km *** 08.00-09.00
33 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ATVERNI

NIEUWEGEIN (UT)

8e Sluizenwandeltocht

5-12-17-20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

6e Oosterschelde Nazomertocht

40 km *** 07.30-09.00
30 km *** 07.30-10.00
20 km *** 07.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
10 km *** 08.30-13.00
5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

 

STG.WANDEL EVENEMENTEN PIJNACKER

PIJNACKER (ZH)

Frisse Najaarstocht

25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

'S-GRAVENHAGE (ZH)

20e S.D.S. Paleizentocht

5-10-15-25 km *** 09.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Land van Mark & Merkske te Merksplas – dag 1

 

 

 

 

Pompster Ryd Rintocht Kollumerpomp (Nl)

 

 

 

 

 

Volkswanderung Ensheim (D)

: