bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 4

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BEEKAKKERS BEERSE VZW (1011)

Parochiezaal Vlimmeren, Hoogstraat, 2340 VLIMMEREN (ANTWERPEN)

40e Rondom Beerse

5-7-13-17-20-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS VZW (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK (LIMBURG)

Braambierentocht - Euregio Marching Trophy

4-6-12-22-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE VZW (3091)

Gemeentehallen, Kloosterstraat 32, 9820 MERELBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Merelbeekse Wandeltocht - Herdenkingstocht Maurice De Bruyne

6-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN BUGGENHOUT (3139)

Gemeentelijke Basisschool ’t Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT (OOST-VLAANDEREN)

Internationale Kwaktocht

4-7-10-14-21 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL VZW (4023)

Cultuurcentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL (VLAAMS-BRABANT)

Peiperneutentocht

5-8-13-20-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS VZW (4518)

Sporthal Kampenhout, Zeypestraat 26, 1910 KAMPENHOUT (VLAAMS-BRABANT)

Zomertocht

6-10-14-20-28 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE VZW (5216)

Sporthal Ogierlande, Torhoutstraat 6, 8830 GITS (WEST-VLAANDEREN)

30e Stoomtuigwandeling

4-6-10-15-21-30 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Taverne-tearoom de Bootsman, Vaartdijk-Noord 19A, 8432 LEFFINGE (WEST-VLAANDEREN)

Tempelierstocht - Herinneringstocht Jan De Lee

7-14-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE VZW (5449)

Zaal De Notelaar, Nieuwe Steenweg 96, 8377 ZUIENKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Oudlandpoldertocht

5-6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV NATUURTUIN GILBERT DESLOOVERE (5527)

KTA De 3 Hofsteden, Minister De Taeyelaan 11, 8500 KORTRIJK (WEST-VLAANDEREN)

Kortrijk in ‘t groen

3-6-11-16 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW007)

Ecole Communale de Oisquercq, Place des Grées du Loû 1, 1480 OISQUERCQ (BRABANT-WALLON)

25e Marche de l’Entité

6-12-21 km *** 08.00-15.00h

 

 

 

 

 

 

LES HURLUS EN BALADE (HT067)

Hall Sportif, Place de Bourgogne, 7730 ESTAIMBOURG (HAINAUT)

Marche des Hurlus en Balade

6-13-18-24-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

TREMPLIN ANGLEUROIS (LG119)

Ecole Communale du Sart Tilman, Rue du Sart-Tilman 390, 4031 ANGLEUR (LIÈGE)

41e Marche du Sart Tilman

5-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA035)

Ecole des Soeurs, Rue Gaston Hérali 1, 5060 FALISOLLE (NAMUR)

35e Marche de la Biesme

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

VORDEN (GE)

Kastelen- en landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

STG. WANDELEN BAARLO

BAARLO (LI)

Septemberwandeling / Wandelen in Baarlo

25 km *** 07.30-10.00
20 km *** 07.30-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV A HERMKES

EPEN (LI)

Mergellandtocht

15-20 km *** 08.00-14.00
5-10 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WC AMBY

MAASTRICHT (LI)

Wandeltocht Amby

22-28 km *** 07.00-12.00
7-14 km *** 07.00-14.00

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

DUSSEN (NB)

Dussen-Tilburg

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WV OLST

OLST (OV)

Landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

PAASLOO (OV)

Waterreijk Wandel3Daagse

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00

 

   

 

 

 

 

STICHTING FEESTCOMITÉ GRAAUW

GRAAUW (ZE)

Klavertje Vier Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-10.30
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-14.00
5 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

GORINCHEM (ZH)

Gorinchem-Tilburg

40 km *** 06.30

 

 

 

 

WSV BOTU

ROTTERDAM (ZH)

34e Wereldhaventochten

37 km *** 07.30-09.00
27 km *** 09.00-11.00
22 km *** 09.00-12.00
17 km *** 10.00-13.00
12 km *** 10.00-14.00
7 km *** 11.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 089 HEEMELSDÉIERCHER SENNINGEN asbl

Centre de Loisir Loisi, Am Sand, L 6940 NIEDERANVEN

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Stavelot 

 

 

 

 

 

Adeps à Anseremme

 

 

 

 

 

Adeps à Lavaux Sainte Anne 

 

 

 

 

 

Adeps à Haulchin

 

 

 

 

 

Adeps à Aywaille

 

 

 

 

 

A.M.F.S.M. Floing St Menges (F)