bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 3

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM-HAM (LIMBURG)

30e Bevrijdingsmars

4-6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS VZW (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK (LIMBURG)

Braambierentocht - Euregio Marching Trophy

4-6-12-22-30 km *** 07.00-15.00u

           

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM VZW (3105)

Zaal Telex, Kerkhofweg, 9770 KRUISHOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

Wandelen door Kruishoutem

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

SSG De Rede, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN (ZEELAND - NEDERLAND)

37e Vliegende Hollandertocht

6-12-18-25-31 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW VZW (4002)

PC Melkwezer, Hazenbergstraat, 3350 LINTER (VLAAMS-BRABANT)

Fruittocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK (4252)

Sint-Pauluszaal, Processiestraat, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

27e Stichtingstocht

5-10-16-24 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Torhout 20u

25-50-75-100 km *** 14.00u

 

  

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS VZW (5089)

OC Utendoale, Sulferbergstraat 11, 8954 WESTOUTER (WEST-VLAANDEREN)

Elfbergentocht

7-10-15-20-25-33-42-50 km *** 06.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG135)

Ecole Communale, Rue du Pont 8, 4480 HERMALLE-SOUS-HUY (LIÈGE)

Marche d’après-midi

4-8-12-15 km *** 12.00-17.00h

  

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA053)

Ecole Communale, Rue de Le-Mesnil, 5670 OIGNIES-EN-THIÉRACHE (NAMUR)

Marche du centre géographique de l’Europe des 15

6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

BODYWALK BEILEN

BEILEN (DR)

7e Midden-Drenthe Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00
15 km *** 08.30-12.00
10 km *** 08.30-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STG. MAAS EN WAALSE DIJKENLOOP

BENEDEN-LEEUWEN (GE)

12e Bourgondisch Fruitwandelen

6-11-18-27 km

enkel voorinschrijving

 

 

 

 

POLITIE SPORTVERENIGING RENKUM

OOSTERBEEK (GE)

70e Airborne Wandeltocht

40 km *** 07.30-10.00
15-25 km *** 10.00-13.30
10 km *** 11.30-13.30
 

 

 

 

 

 

STICHTING KULTURELE KOMMISSIE BEDUM

BEDUM (GR)

6e Walfridusvoettocht

30 km *** 08.00-09.00
15 km *** 08.30-09.30

 

 

 

 

DORPSBELANGEN TEN BOER

TEN BOER (GR)

Weidselandtocht

35 km *** 08.00
25 km *** 08.30
15 km *** 09.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT TILBURG

AMSTERDAM (NH)

Amsterdam-Tilburg

125 km *** 15.00

 

 

 

 

STICHTING MARKTSTAD RUN

PURMEREND (NH)

Markt Stad Walk

26 km *** 09.00-10.00
13 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING FEESTWEEK VIJFHUIZEN

VIJFHUIZEN (NH)

12e Kennedymars Vijfhuizen

80 km *** 22.00

 

 

 

 

 

WSV EWB

DE LUTTE (OV)

7e Dinkeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

PAASLOO (OV)

Waterreijk Wandel3Daagse

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00

 

     

 

 

 

 

STICHTING WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

ROUVEEN (OV)

Nazomertocht

40 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-11.00
10-20 km *** 08.00-13.00
 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT TILBURG

VLEUTEN (UT)

Vleuten-Tilburg

80 km *** 21.45

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

OUWERKERK (ZE)

Krekentocht

42 km *** 08.00-09.00
24 km *** 08.00-10.00
16 km *** 08.00-11.00
10 km *** 08.00-12.00
6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

TERNEUZEN (ZE)

37e Vliegende Hollandertocht

31-40 km *** 08.00-12.00
25 km *** 08.00-13.00
18 km *** 08.00-14.00
6-12 km *** 08.00-15.00
 

   

 

 

 

 

WSV BOTU

ROTTERDAM (ZH)

34e Wereldhaventochten

37 km *** 07.30-09.00
27 km *** 09.00-11.00
22 km *** 09.00-12.00
17 km *** 10.00-13.00
12 km *** 10.00-14.00
7 km *** 11.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 140 WANDERFRËNN BERDORF

Centre Maartbesch, Beim Martbusch 3, L 6552 BERDORF

5-10-15-20-25-35 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Sport- und Wanderclub Asweiler (D)