bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 28

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE VZW (1012)

Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg, 2627 SCHELLE (ANTWERPEN)

39e Wandeling door de Rupelstreek

4-7-14-21-28-35-50 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS VZW (2042)

Zaal De Plas, Binnenvaartstraat, 3530 KWALAAK HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Heidetocht - Kelchterhoef

4-7-10-15-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Klosterhof, Oude Diestersebaan, 3920 KATTENBOS-LOMMEL (LIMBURG)

34e Kattenbosserheidetocht

4-7-12-15-19-22 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB ‘T HOEKSKEN VZW (3040)

Zaal Den Bond, Kleinhulst 4, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

42e Internationale Mars Omloop ‘t Hoeksken

4-6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI VZW (3278)

Jeugdhuis, Koninginnestraat 3, 4515 CA IJZENDIJKE (ZEELAND - NEDERLAND)

Petit-Paris wandeltocht

4-8-12-15-20-26-32 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 MUNKZWALM (OOST-VLAANDEREN)

2e Hoevetocht

6-10-15-21 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

BOLLEKENS ROTSELAAR (4018)

Parochiezaal, Schoolstraat 54, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Rotselaar-Heikant in beweging

4-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS VZW (4044)

Sporthal, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (VLAAMS-BRABANT)

Wittetocht

5-6-10-13-15-21-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Gemeentelijk Trefcentrum Baljuwhuis, Kammeersweg 2, 1570 GALMAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

17e Baljuwtochten

4-6-9-12-17-22-27-33-42 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Gemeentehallen Merelbeke, Kloosterstraat 26, 9820 MERELBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Lede-Zottegem

25 km *** 10.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Cultureel Centrum De Ster, Engelstraat 56, 8480 ICHTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Snoepjestocht

4-8-12-17-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Zaal Den Tap, Stationsstraat 2, 8552 MOEN (WEST-VLAANDEREN)

20e Dwars door Groot-Zwevegem

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

LES AMIS DE L’ARGENTINE (BBW045)

Ecoles Communales, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE (BRABANT-WALLON)

29e Marche de l’Argentine

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00h

      

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT001)

Salle Omnisports, Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE (HAINAUT)

42e Marche de la Vallée de la Dendre

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS (LG158)

Ecole des Awirs, Rue des Awirs 222, 4400 AWIRS-FLEMALLE (LIÈGE)

29e Marche Internationale

5-8-12-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (LUXEMBOURG)

43e Marche de jour

6-10-20-30 km *** 07.00-14.00h

    

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA028)

Salle Saint Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES (NAMUR)

36e Marche des Ducs

4-6-12-21-30 km *** 06.00-15.00h

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV BARGERMARKE

VALTHE (DR)

Goede doelen tocht Valthe

5-10-15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

WSV DES-UTRECHT

LOENEN (GE)

5e Stiefeltocht

25-30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
6-12-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

WC STICHTING SJPASPROMOTION

ELSLOO (LI)

Sjpaspromotion Wandeltocht

21 km *** 07.00-12.00
6-9-12-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WC ST.CAECILIA SPAUBEEK

SPAUBEEK (LI)

Zomerwandeling

18 km *** 08.00-13.00
8-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC SINT LAURENTIUS

SWALMEN (LI)

Natuurwandeltocht

22-30 km *** 07.00-11.00
17 km *** 08.00-12.00
6-11 km *** 08.00-14.00
 

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VOERENDAAL

VOERENDAAL (LI)

Nazomertocht

21 km *** 07.30-12.00
15 km *** 07.30-13.00
9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

BREDA (NB)

Baronie van Breda wandeltocht

20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-12.30

 

 

 

STICHTING "DE LEIENTOCHT"

WERKHOVEN (UT)

De Leientocht

40 km *** 07.30-09.00
30 km *** 07.30-10.00
20 km *** 08.30-12.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 029 AMICALE DES MARCHEURS KAYL

Centre Culturel Schungfabrik, Rue Pierre Schiltz 14, L 3786 TÉTANGE

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Gesves

  

 

 

 

 

Adpes à Louveigné