bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 27

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

FORT ACHT STAPPERS (1064)

Clubhuis FAST - Fort 8, Hoofdfrontweg, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

15e Nello en Patraschetocht

5-10 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS VZW (2042)

Zaal De Plas, Binnenvaartstraat, 3530 KWALAAK HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Heidetocht - Kelchterhoef

4-7-9-10-15-21 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSV BAASRODE (3082)

Gemeenteschool Baasrode, Molenberg 1, 9200 BAASRODE (OOST-VLAANDEREN)

40e Scheldemarstocht

5-9-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE VZW (3383)

Voetbalkantine VV Philippine, Strandgaper 9, 4553 CA PHILIPPINE (ZEELAND - NEDERLAND)

Mosselfeestenwandeling Philippine

6-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Station Essen (buffet), Handelsstraat, 2910 ESSEN (ANTWERPEN)

Euraudax Kapellen

25-75 km *** 06.00u

Euraudax Kapellen

50 km *** 11.00u

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING VZW (5061)

Feesttent Mote-Molenmeersen, Molenmeersenstraat, 8940 WERVIK (WEST-VLAANDEREN)

12e Mote-Molentocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM VZW (5137)

‘t Wit Huis Spermalie, Rijselsestraat 13, 8210 LOPPEM (WEST-VLAANDEREN)

18e Spermalietochten

4-6-12-18-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Club 77, Brouwerijstraat 42, 8700 SCHUIFERSKAPELLE (WEST-VLAANDEREN)

Zomertocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

MARCHING TEAM SAINT GABRIEL (HT070)

Salle Saint-Joseph, Rue Noulet, 7110 STRÉPY-BRACQUEGNIES (HAINAUT)

22e Marche des Ascenseurs

3-6-12-25-35-50 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MELEN (LG050)

Salle Concordia, Place de l’Eglise 7, 4633 MELEN (LIÈGE)

42e Marche des Gais Lurons

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS (LG158)

Ecole des Awirs, Rue des Awirs 222, 4400 AWIRS (LIÈGE)

29e Marche Internationale

5-8-12-21 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX034)

Salle Paroissiale, Rue du Batty 9, 6990 HOTTON (LUXEMBOURG)

21e Marche de la Rentrée - 20e Longue distance de la Famenne (43-50 km)

6-12-20-30-43-50 km *** 06.00-14.00h

 

            

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA028)

Salle Saint-Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES (NAMUR)

36e Marche des Ducs

4-6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. TOERCOMMISSIE

SCHOONEBEEK (DR)

60e Boortorenwandeltocht

50 km *** 06.30-08.00
40 km *** 06.30-09.00
15-20 km *** 10.00-13.00
5-10 km *** 13.00-15.00
 

 

 

 

 

 

STICHTING MARSLEIDER NEDERLAND

EDE (GE)

YourNL - Edese 4-daagse 8e editie

40 km *** 07.30-08.30
30 km *** 08.00-09.00
20 km *** 08.30-09.30
10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

 

ONDERNEMERSVERENIGING ELSPEET

ELSPEET (GE)

Klompentocht

10 km *** 10.30

 

 

 

 

WSV DES-UTRECHT

LOENEN (GE)

5e Stiefeltocht

25-30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
6-12-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

DAK DRUNEN

DRUNEN (NB)

19e DAK RunningCenter Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 10.00-12.00
 

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

WOENSDRECHT (NB)

22e Brabantse Wal Wandeldag

30-40 km *** 07.00-10.00
15-20-25 km *** 07.00-12.00
6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

ZWOLLE (OV)

Swol Wandel4daagse

20 km *** 10.00-11.00
15 km *** 10.00-11.00
10 km *** 10.00-11.00
5 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING "DE LEIENTOCHT"

WERKHOVEN (UT)

De Leientocht

40 km *** 07.30-09.00
30 km *** 07.30-10.00
20 km *** 08.30-12.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Klavertje4 te Wouterswoude (Nl)

  

 

 

 

 

Volkswanderung Uchtelfangen (D)