bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS VZW (1013)

Parochiezaal O.L.V., Mechelsesteenweg 233/2, 2500 LIER (ANTWERPEN)

Zimmertocht

4-8-12-15-22-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Boscocollege, Don Boscostraat 66, 3940 HECHTEL (LIMBURG)

Zomertocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS VZW (2087)

MPI Sint-Ferdinand, Sint-Ferdinandstraat 1, 3560 LUMMEN (LIMBURG)

Kermistocht

5-10-12-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP VZW (3025)

Gemeentelijke Lagere School, Edmond Gorrebeeckstraat 14A, 9150 KRUIBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Barbierbeektocht

7-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

KWB LAARNE (3331)

Vrije Basisschool, Wegvoeringstraat 1, 9270 LAARNE (OOST-VLAANDEREN)

46e Voettochtenklassieker

5-8-12-20 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

DE CHATONS RONSE (3376)

CC De Ververij, Wolvestraat 37, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Hoogzomermuseumtocht

6-10-14-21-28 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS VZW (4039)

Zaal Leeuwkens, Kerkdreef, 3210 LINDEN (VLAAMS-BRABANT)

28e Hagelandwandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Refter Vrij Katholiek Onderwijs VKO, Karenveldstraat 23, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

24e Rondom Opwijk

6-12-18-25-31 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Feesttent Marollenkermis, Dorpsstraat 29-31, 8340 SIJSELE (WEST-VLAANDEREN)

30e Marollentocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE VZW (5330)

Zaal voor sport en spel, Tieltstraat 46a, 8755 RUISELEDE (WEST-VLAANDEREN)

21e Kermistocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-9-12-15-20-25-30-35 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Dorpshuis, Monseigneur Schottestraat 1, 8650 JONKERSHOVE-HOUTHULST (WEST-VLAANDEREN)

Oogsttocht

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DU HAINAUT (HT000)

Salle La Source, Chaussée du Roeulx 22, 7060 SOIGNIES (HAINAUT)

39e Marche Provinciale du Hainaut

5-10-20-30 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES ASBL (LG002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (LIÈGE)

43e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (LUXEMBOURG)

Marche de la Rentrée

6-12-22 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA044)

Brasserie du Bocq, Rue de la Brasserie 4, 5530 PURNODE (NAMUR)

32e Marche d’été - Challenge des galoches en folie

4-7-12-22-30 km *** 07.00-15.00h

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV Y.M.C.A. DOETINCHEM

DOETINCHEM (GE)

Dörkumse nazomerwandeltocht

25 km *** 08.30-11.00
15-20 km *** 08.30-12.00
10 km *** 08.30-13.00
5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING RI4DAAGSE

DREUMEL (GE)

Ri4daagse

15 km *** 09.00-18.00

 

 

 

 

WSV BLAUW-WIT

EDE (GE)

Heidetocht

20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

WC DE LÈREN TRAM

EIJSDEN (LI)

Na-Zomerwandeling

24-27 km *** 08.00-11.00
18 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
12 km *** 08.00-14.00
8 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

STG. KENNEDY MARS MELDERSLO

MELDERSLO-HORST (LI)

Halve Kennedymars / Minimars

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-09.00
10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV GRIEZEGRUBBEN

NUTH (LI)

Zomerwandeling

18-24 km *** 07.00-12.00
8-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

STICHTING NATIONALE JEUGDVIERDAAGSE BREDA

BREDA (NB)

23e Internationale Zomertochten Breda

30 km *** 09.00-10.00

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 139 SCHËFFLENGER GLOBETROTTERS asbl

Hall Polyvalent, Rue Denis Netgen 12, L 3858 SCHIFFLANGE

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Aye

 

 

 

 

Adeps à Erneuville

 

 

 

 

Adeps à Xhoris

 

 

 

 

 

Adeps à Houtaing