bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 20

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT VZW (2027)

Schuttersgilde Sint-Hubertus, Kanaalweg 78, 3550 HEUSDEN-ZOLDER (LIMBURG)

Klavertje 1-tocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS VZW (3201)

Basisschool De Eeckberger, Eeckbergstraat 10, 9170 SINT-GILLIS-WAAS (OOST-VLAANDEREN)

Kommiezentocht - 1e Memorial Etienne D’Hooghe

6-12-18-25 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM VZW (4038)

Gasthof d’Oude Brouwerij, Abdijstraat 6, 1790 AFFLIGEM (VLAAMS-BRABANT)

Abdijtocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

         

 

 

 

 

SPORTON VZW (4041)

Buurthuis, Zandstraat, 2431 VEERLE (ANTWERPEN)

Walenmanwandeling

5-6-7-10-13 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

VZW DE NACHT (5311)

Campus Houtland, Rijselstraat 110, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

Moereveldtocht

5-10-13-17 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT010)

Salle du Vieux Château, Rue Helsen 69, 6211 MELLET (HAINAUT)

23e Marche des Campagnes

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00h

   

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES ASBL (LG002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (LIÈGE)

43e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-42 km *** 07.00-14.00h

 

       

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER ASBL (LG137)

Ecole Communauté Française, Rue Haute 65, 4690 EBEN-EMAEL (LIÈGE)

Marche d’après-midi

5-7-13-18 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (LUXEMBOURG)

Marche de la Rentrée

6-12-22-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA026)

Salle de la Haie Jadot, Rue des Genêts, 5360 HAMOIS (NAMUR)

Marche des Châteaux

7-14-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00h

 

           

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RI4DAAGSE

DREUMEL (GE)

Ri4daagse

15 km *** 09.00-18.00

 

 

 

 

WSV BLAUW-WIT

EDE (GE)

Heidetocht

20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

VERENIGING GEMEENTEBELANG NUNSPEET

NUNSPEET (GE)

Nunspeetse Heideloop

10-15-25 km *** 08.00

 

 

 

WSV DE BRUG (REGIO STAD GRONINGEN)

GRONINGEN (GR)

34e Brugwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00
 

 

 

 

 

STG. KENNEDYMARS MELDERSLO

MELDERSLO-HORST (LI)

Kennedymars Melderslo

80 km *** 05.00

 

 

 

 

 

STICHTING NATIONALE JEUGDVIERDAAGSE BREDA

BREDA (NB)

60e Int. Wandel 4daagse Breda

23e Internationale Zomertochten Breda

30 km *** 09.00-10.00

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

ZAANDIJK (NH)

8e Kalverpolder-Wandeltocht

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

BILTHOVEN (UT)

7e Wandeldag voor KiKa

15 km *** 09.00-13.00
10 km *** 09.00-14.00
5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

OOSTKAPELLE (ZE)

Kastelen, Landhuizen en Hoventocht

30-40 km *** 08.30-09.00
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

20-30 km *** 08.30-10.30
5-10-15 km *** 08.30-12.00
  

 

 

 

 

WSV JONG AMBON

LEERDAM (ZH)

21e Palmtocht

60 km *** 05.30-07.00
40-50 km *** 06.00-08.30
20-30 km *** 08.00-11.00
10-15 km *** 08.00-13.00
5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP

MIDDELHARNIS (ZH)

Omloop Goeree-Overflakkeewandeltocht

Kinderomloop Goeree-Overflakkee

55 km *** 07.00
30 km *** 09.00
15 km *** 10.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 071 WANDERFRËNN BROUCH

Hall an der Koll, Stade Feidt Frères, L 7416 BROUCH - MERSCH

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Spitkeet wandeltocht te Harkema (Nl) 

 

 

 

 

Wylde Tulpentocht te Ternaard (Nl)