bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS VZW (1044)

Zandfluiter, Tulpenlaan 1, 2275 WECHELDERZANDE (ANTWERPEN)

Hartje der Kempen-wandeling - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-17-22-27-35 km *** 06.30-15.00u

    

 

 

 

 

WSV DE KAMPSE WANDELAARS (2019)

Zaal Orbis, Nicolaylaan 77, 3970 LEOPOLDSBURG (LIMBURG)

Chazaltocht

4-6-8-12-20-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS VZW (2039)

Campus Basisschool De Linde, Stationsstraat 32, 3840 BORGLOON (LIMBURG)

Pannenkoekentocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE VZW (3233)

Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Ronde van Vlaanderen voor Wandelaars

6-10-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00u

     

 

 

 

 

DURMESTAPPERS (3313)

P.O.C., Rivierstraat, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

23e Driestocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Gemeentelijke Feestzaal, Kerkomsesteenweg 53, 3370 BOUTERSEM (VLAAMS-BRABANT)

26e Gordel om Groot-Boutersem

4-8-12-16-20-24-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Gemeenteschool ‘t Rakkertje, Hendrik Ghijselenstraat 19, 1750 LENNIK (VLAAMS-BRABANT)

9e Lennikse Feestentocht

5-7-10-12-16-20-24-32-40 km *** 07.00-15.00u

 

       

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE VZW (5011)

Gemeenschapcentrum Sluisvliet, Vingerlingstraat 8, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

1e Stormvogeltocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE VZW (5207)

OC In ‘t Riet, Seelbachdreef 4, 8902 ZILLEBEKE-IEPER (WEST-VLAANDEREN)

Harmoniewandeling

7-9-12-17-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS D’IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT073)

Salle Familia, Route de Bailièvre 3, 6591 MACON (HAINAUT)

20e Marche des Vallées de la Thiérache

5-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG066)

Salle Communale La Jeunesse, Cour des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (LIÈGE)

43e Marche des beautés locales

4-6-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00h

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG139)

ASBL De Belva, Bellevaux 18B, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (LIÈGE)

38e Marche Internationale

4-6-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES ASBL (NA001)

Salle La Baillerie, Rue de Névremont, 5070 FOSSES-LA-VILLE (NAMUR)

Marche des Echos

4-6-12-22 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

BELTRUM (GE)

Boerenland Wandeltocht

15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

STG. WANDEL4DAAGSE VILT-VALKENBURG

BERG EN TERBLIJT (LI)

29e Heuvelland 4daagse

42 km *** 07.00-09.00
28 km *** 07.00-11.00
14-21 km *** 07.00-12.00
7 km *** 09.00-12.00

 

                  

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 083 THE WORLD RUNNERS CONSDORF asbl

Centre Polyvalent Kuerzwénkel, Rue de Berdorf 14, L 6213 CONSDORF

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Erezée

  

 

 

 

 

Wanderverein Kerlingen (D)