bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 13

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV VZW (1026)

Feesttent De Vesten, Vest 3, 2230 HERSELT (ANTWERPEN)

Herseltse Heuvels

5-7-10-15-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

OK50 ZONHOVEN VZW (2001)

Gemeenschapscentrum Tentakel, Kneuterweg 2, 3520 ZONHOVEN (LIMBURG)

Heidetochten O.K. 50

4-6-9-12-19-24 km *** 07.00-15.00u

        

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE VZW (3091)

Zaal Skala, Colmanstraat 51, 9270 KALKEN (OOST-VLAANDEREN)

Kalkense Meersentocht

4-7-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00u

      

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

D’Oude Schole, Strobomestraat 11A, 8890 MOORSLEDE (WEST-VLAANDEREN)

20e Velodroomtocht

5-10-15-20-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE TROMPE DEERLIJK (5364)

Feesttent De Trompe, Verrieststraat 1, 8540 SINT-LODEWIJK-DEERLIJK (WEST-VLAANDEREN)

19e Dwars door de Trompe

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WIEKSTAPPERS (5531)

Cultureel Centrum Snaaskerke, Dorpsstraat 38, 8470 GISTEL (WEST-VLAANDEREN)

Poldertocht

5-10-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES PESTÈLEÛS (HT085)

Centre Culturel, Place de Carnières 36, 7141 CARNIÈRES (HAINAUT)

Marche de jour

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG066)

Salle Communale La Jeunesse, Cour des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (LIÈGE)

43e Marches des beautés locales

4-6-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00h

   

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG139)

ASBL De Belva, Bellevaux 18B,4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (LIÈGE)

38e Marche Internationale

4-6-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

BELTRUM (GE)

Boerenland Wandeltocht

15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

STICHTING WANDELKRING WARNSVELD

WARNSVELD (GE)

25e Ronde van Warnsveld

30 km *** 09.00-10.30
25 km *** 09.00-11.00
15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDEL4DAAGSE VILT-VALKENBURG

BERG EN TERBLIJT (LI)

29e Heuvelland 4daagse

42 km *** 07.00-09.00
28 km *** 07.00-11.00
14-21 km *** 07.00-12.00
7 km *** 09.00-12.00

 

                  

 

 

 

 

WSV EWB

DE LUTTE (OV)

3e Tonny Zeggelink / Jubileumtocht 75 jaar EWB.

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 082 ÄISCHDALL FLITZER ÄISCHEN

Centre Culturel Jean Wolff, Place Denn, L 8460 HOBSCHEID-EISCHEN

5-10 km *** 13.00-17.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Wanderfreunde Konz (D)