bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 7

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS VZW (1050)

MPI De Mast, Pater Damiaanstraat 10, 2460 KASTERLEE (ANTWERPEN)

Kabouterbergwandeling

6-10-15-20-25-30-35-40 km *** 06.00-15.00u

 

    

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS VZW (1093)

JOC WIjland, Fortbaan 9,  2870 PUURS (ANTWERPEN)

37 jaar Ibis Wandeldriedaagse - Langs het oog van Puurs-tocht

4-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN VZW (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

39e Kastelentochten

5-10-14-22-25-34 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Provil, Duinenstraat 1, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

35e Internationale Teutentocht

4-9-13-16-20-25 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Parochiaal Centrum De Mozaïek, Daaleindestraat, 3720 KORTESSEM (LIMBURG)

Vakantietocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE VZW (3084)

Gemeentelijk Sportcentrum, Neerstraat 37, 9921 VINDERHOUTE (OOST-VLAANDEREN)

38e Kastelentocht - Herdenking Emile Bakeland

3-5-10-12-15-18-20-25-30-40-50 km *** 07.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

OP STAP DOOR HET MEETJESLAND VZW (3505)

Schoolhoeve Eeklo, Tieltsesteenweg 114, 9900 EEKLO (OOST-VLAANDEREN)

1e College plattelandswandeling - In en rond Eeklo

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

IJSETRIPPERS VZW (4025)

Markthal, Stationsplein, 3090 OVERIJSE (VLAAMS-BRABANT)

Omloop van de Druivenstreek

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

Sportcomplex De Klokkeputten, Bruggestraat 104, 8480 EERNEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Dwars door het Houtland

5-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

GULDENBERGSTAPPERS WEVELGEM (5499)

Dwarsschuur ‘t Goet te Wynckele, Peperstraat, 8560 GULLEGEM (WEST-VLAANDEREN)

5e Omertocht

6-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE BRUXELLES-BRABANT WALLON (BBW000)

Salle Jules Gignion, Place Communale 5, 1341 CÉROUX-MOUSTY (BRABANT-WALLON)

Marche Provinciale

5-8-14-20-25 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT006)

Ecole Saint Joseph, Rue des Près Burniaux 1, 6250 PRESLES (HAINAUT)

35e Marche de la Rentrée

4-7-13-20 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175D, 4680 OUPEYE (LIÈGE)

42e Marche de la Godasse

3-6-12-21 km *** 06.00-15.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L’OURTHE ET DU LAVAL (LUX037)

Salle communale, Houmont, 6680 HOUMONT-SAINTE-ODE (LUXEMBOURG)

Marche de la 17th Airborne Division

8-15 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA054)

Salle Dothorpa, Rue du Petit-Roly, 5670 DOURBES-VIROINVAL (NAMUR)

Marche des Hautes Roches

6-10-13-20-30 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

R.K. VOETBALVERENIGING STRUCHTER BOYS

SCHIN OP GEUL (LI)

Strucht-tocht

28 km *** 07.00-11.00
21 km *** 07.00-12.00
14 km *** 07.00-13.00
7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV OLAT

SINT-OEDENRODE (NB)

33e OLAT Wandeldagen

33e OLAT Wandeldagen; dag van Boskant

25-35 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-11.30
15 km *** 07.00-12.00

     

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 110 WANDERFRËNN ETTELBRÉCK

Centre Sportif du Deich, Rue du Deich, L 9012 ETTELBRÜCK

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Arbrefontaine

  

 

 

 

 

Adeps à Ver-Custine