bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 6

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Feesttent Vosbergfeesten, Hoge Vosbergstraat, 2840 RUMST (ANTWERPEN)

Vosbergtocht

6-8-12-15-18-24-30-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS VZW (1093)

JOC WIjland, Fortbaan 9,  2870 PUURS (ANTWERPEN)

37 jaar Ibis Wandeldriedaagse - Hoevetocht

4-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN VZW (3135)

Sportzaal Moerbeke, Edingseweg 202, 9500 MOERBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Zomertocht - Adriaanstocht - Priortrofee

6-10-14-18-22-26-32-50 km *** 07.00-15.00u

 

       

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal Leiezicht, Oude Heirbaan 53, 9800 GRAMMENE (OOST-VLAANDEREN)

20e Vlastocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS VZW (4007)

Pachthof Stroykens, Merenstraat, 3080 DUISBURG-TERVUREN (VLAAMS-BRABANT)

24e Kapellekenstocht

4-8-16 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Sociaal Centrum De Kring, Rerum Novarumstraat 4, 9300 AALST (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Affligem

25 km *** 10.00u

    

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS VZW (5245)

Parochiaal Centrum, Tieltsteenweg 8, 8780 OOSTROZEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

2e Krinkeltocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175 D, 4680 OUPEYE (LIÈGE)

42e Marche de la Godasse

3-6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

      

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA054)

Salle Dothorpa, Rue du Petit-Roly, 5670 DOURBES-VIROINVAL (NAMUR)

Marche des Hautes Roches

6-10-13-20-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WOJGVD HEESWIJK-DINTHER

HEESWIJK-DINTHER (NB)

Jeugd en Gezinsvierdaagse

4e dag Jeugd- en Gezinsvierdaagse

10-15 km *** 09.00-09.30
5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WSV OLAT

SINT-OEDENRODE (NB)

33e OLAT Wandeldagen

33e OLAT Wandeldagen; dag van Mariahout

25-35 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-11.30
15 km *** 07.00-12.00

       

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

20-30 km *** 08.30-10.30
5-10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 087 ARDENNER FRËNN BIGONVILLE asbl

Centre Culturel, Rue Principale, L 8814 BIGONVILLE

5-10-15 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

SGWB te Soest (Nl)

 

 

 

 

Wanderverein ‘frei weg’ te Hühnerfeld (D)