bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 31

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

KVG HOOGSTRATEN (1375)

Parochiezaal, Poeleinde 4, 2323 WORTEL (ANTWERPEN)

22e Gelmelwandeling

5-8-12-17-22-30-42 km *** 06.00-15.00u

 

  

 

 

 

 

WSV BLIJF JONG GENEBOS VZW (2044)

Ontmoetingscentrum Sint-Jan, Genebosstraat, 3945 KWAADMECHELEN (LIMBURG)

40e Zomertocht

4-7-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS VZW (2064)

Gemeentelijke Basisschool, Schoolstraat 1, 3668 NIEL-BIJ-AS (LIMBURG)

Heidetocht

5-10-15-20-43 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

CC De Biekorf, Stationsstraat 23, 9280 LEBBEKE (OOST-VLAANDEREN)

28e Dender- en Scheldetocht

6-12-18-24-32-42 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN VZW (3282)

Buurthuis Cordenuit, Cordenuitstraat, 9660 EVERBEEK-BENEDEN (OOST-VLAANDEREN)

36e Everbeekse Wandeltochten - Het Laatste Nieuws Wandeldag

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WK WERCHTER VZW (4042)

Gemeentelijke Feestzaal, Elisabeth Willemslaan 4, 3150 WESPELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Jan Primustocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Tent, Hondzochtstraat 8, 1674 BELLINGEN (VLAAMS-BRABANT)

20e Taalgrenswandeling Pajottenland - Promenade le long de la frontière Pajottenland-Roman Païs

7-10-15-20-25-32-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

  

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Sporthal De Branding, Populierenlaan 35, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Stripfigurentocht

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

        

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

Parochiaal Centrum Rustenhove, Wantestraat 151, 8310 ASSEBROEK (WEST-VLAANDEREN)

28e Brugsche Poorterstocht

4-6-10-13-17-21-24-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT050)

Ecole Communale, Ancien Chemin d’Ollignies 106, 7860 LESSINES (HAINAUT)

34e Marche du Pays des Guimauves

6-12-20-30-42 km *** 06.30-15.00h

 

   

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG010)

Cercle Paroissial, Devant le Pont, 4600 VISÉ (LIÈGE)

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX ASBL (NA015.)

Salle Chez Nous, Rue Henri de Leez, 5031 GRAND-LEEZ (NAMUR)

Marche du Président

4-7-12-21 km *** 06.30-14.00h

     

 

 

 

 

WANDERFALKEN WEYWERTZ (VGDS017)

Skihütte, Im Himmelchen 12, 4750 BÜTGENBACH (LUTTICH)

40. Internationale Sommerwanderung

4-6-12-20-30-42 km *** 06.30-14.00U

 

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORT FRIESLAND

HARLINGEN (FR)

Eilandvijfdaagse Haveneditie

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ BANHOLTIA

BANHOLT (LI)

Grenslandtocht

20-25 km *** 07.30-12.00
8-10-15 km *** 07.30-14.00

 

 

 

WSV VOORWAARTS

HEERLEN (LI)

Zomertocht

21 km *** 08.00-12.00
6-12-16 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 136 ENTENTE FRÄIZÄIT ROUDE LÉIW

Centre d’Accueil Ellergronn, Rue Jean-Pierre Bausch, L 4114 ESCH-SUR-ALZETTE

5-10-20 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Rahier

 

 

 

 

Adeps à Ciney

 

 

 

 

 

Adeps à Fallais

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Montcornet (F)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Corcieux (F)