bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 24

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiezaal St.-Janneke, Gerheide 52, 2490 GERHEIDE-BALEN (ANTWERPEN)

Zomertocht

4-7-12-20-26 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS VZW (1033)

Fort 5 - Hangar 27, Parklaan 161, 2650 EDEGEM (ANTWERPEN)

Oogsttocht

5-10-15-18-22-28 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SLAK VZW (1225)

Zaal Ter Coose, Kouter 1A, 2811 LEEST (ANTWERPEN)

28e Zennetochten

5-9-12-15-20-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

ZUTENDAALSE HARTEVRIENDEN (2077)

Zaal Posthalt, Postesstraat, 3690 WIEMESMEER-ZUTENDAAL (LIMBURG)

Zomertocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE KWARTELS VZW (3143)

Sint-Laurens campus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE (OOST-VLAANDEREN)

26e Canisvliettocht

7-10-14-20-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL VZW (4046)

‘t Kloosterhof, Kouter, 1730 MOLLEM (VLAAMS-BRABANT)

Hopduveltochten

5-7-10-14-21-30-35 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

DORPSCOMITE BOGAARDEN (4438)

Tschoolhuis Bogaarden, Ring 1, 1670 BOGAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

13e Bumkestochten

5-9-12-16-20-25 km *** 06.30-14.00u

 

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal De Nestel, Vijfwegenstraat 19, 8840 WESTROZEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

21e Bebloemingstocht

6-10-15-18-23-30 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA MAGNE SOUMAGNE (LG181)

Centre Sportif Local de Soumagne, Avenue de la Coopération 14, 4630 SOUMAGNE (LIÈGE)

13e Marche des Vacances

5-8-13-21-30 km *** 06.30-15.00h

 

 

 

 

LES BOTTINES BORQUINES SAINT-HUBERT (LUX042)

Chalet du Parfondry, 6870 MIRWART (LUXEMBOURG)

Marche de la nature

4-6-12-20 km *** 06.30-14.00h

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU JEAN-FÉLIX MORNIMONT (NA061)

Salle des Fêtes, Rue de l’Enseignement, 5190 SPY (NAMUR)

8e Marche du Jean-Félix

4-6-12-18-24 km *** 06.30-15.00h

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WC SINT CATHARINA LEMIERS

LEMIERS (LI)

Catharinatocht

15-25 km *** 07.00-12.00
7-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS SCHINVELD

SCHINVELD (LI)

Schinveldsebossentocht

21 km *** 08.00-12.00
7-14 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 130 MICKY MAIS GEMENG BECH

Centre Culturel Hanner Bra, Hanner Bra 1, L 6231 BECH

6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Awans :

 

 

 

 

Adeps à Avennes

  

 

 

 

 

Adeps à Buissonville

 

 

 

 

 

Adeps à Denée

 

 

 

 

 

Adeps à Landelies

 

 

 

 

 

Basket Club Carspach (F)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Gérardmer (F)