bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT VZW (1047)

J.O.S., Kerkstraat 89A, 2940 HOEVENEN (ANTWERPEN)

14e Poldertocht

5-8-10-14-18-22-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW VZW (1063)

Parochiezaal Berk en Brem, Sint-Michielsstraat, 3140 KEERBERGEN (VLAAMS-BRABANT)

Brabantse Kempentocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Parochiezaal, Kardinaal Cardijnplein, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

Boerenkrijgmarsen

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Groenstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Vakantietocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Ontmoetingscentrum Schoonbeek, Beterveld, 3740 SCHOONBEEK-BILZEN (LIMBURG)

Schoonbeeks Groentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE VZW (3383)

Voetbalkantine De Klauwaarts, Beekstraat 37A, 9968 BASSEVELDE (OOST-VLAANDEREN)

18e Twee Landentocht

6-12-18-21-30-36 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

TOEKERS BUNSBEEK VZW (4051)

Parochiecentrum, Kasteelstraat, 3350 NEERLINTER (VLAAMS-BRABANT)

Velpetocht

5-7-10-14-21-30-42 km *** 06.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE VZW (4114)

Zaal Willem-Tell, Hernestraat 5, 1570 TOLLEMBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Urbanustochten

4-6-10-15-22-32 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE VZW (5078)

OC ‘t Gelevelt, Geluveldplaats 15, 8980 GELUVELD (WEST-VLAANDEREN)

Menin Road - Ypernstrassetocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Gemeenteschool Westende, H. Jasparlaan 29, 8434 WESTENDE (WEST-VLAANDEREN)

Beach Walk

7-14-24 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

LES AIGLES DE BELLECOURT (HT065)

Salle Paroissiale, Rue Rondeau, 7170 LA HESTRE (HAINAUT)

Marche du Village

3-5-10-20 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

MARCHE CLUB PÉPINS (LG057)

Hall Omnisport, Rue Jean Simon, 4860 PEPINSTER (LIÈGE)

Marche des 2 Rivières

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

CERCLE DE MARCHE DES CHARMILLES XHOFFRAIX (LG109.)

Salle des Charmilles, Rue de la Tournerie, 4960 XHOFFRAIX-MALMEDY (LIÈGE)

40e Marche des Charmilles

4-7-12-22-30-42 km *** 06.30-14.00h

 

   

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX030)

Ancienne Gare, Avenue de la Gare, 6860 MELLIER (LUXEMBOURG)

Marche d’été

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN ASBL (NA040)

Salle La Maison Blanche, Rue Gustave Guidet 6, 5020 VEDRIN (NAMUR)

Marche d’Eté

6-12-20 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

RANSDAAL (LI)

Zomertocht

25 km *** 07.30-12.00
20 km *** 07.30-12.30
10-15 km *** 07.30-13.00
 

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 102 FEELENER SEKURISTEN + WANDERFRËNN asbl

Centre Culturel Hennesbau, Rue de la Fail 17A, L 9175 NIEDERFEULEN

5-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Hastière

   

 

 

 

 

Adeps à Franière

 

 

 

 

 

Adeps à Awenne

 

 

 

 

Marche Populaire de Arches (F)

 

 

 

 

Stertocht Zuid-Holland (Nl)