bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS VZW (2006)

School Oud-Waterschei, Oude Driestraat 8, 3600 OUD-WATERSCHEI-GENK (LIMBURG)

Terriltocht

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL VZW (2069)

Racing Peer, Lindebosstraat, 3990 PEER (LIMBURG)

Zomertocht

4-8-10-15-20 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE VZW (3196)

OC Oordegem (aan kerk Oordegem), Oordegemdorp 29, 9340 OORDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

22e Midzomertochten

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM VZW (3304)

OC Ter Gulden Celle, Doornzele Dries 57, 9940 DOORNZELE-EVERGEM (OOST-VLAANDEREN)

1e Sint-Bavotocht

5-6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

       

 

 

 

 

WSV LEUVEN VZW (4031)

Boudewijnstadion, Diestsesteenweg 288B, 3010 KESSEL-LO (VLAAMS-BRABANT)

Vakantietocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Zaal Van Hoorebeeck, Temsesteenweg 40, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

Zomertocht

6-12-17-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE VZW (5391)

Vrije Gemengde Basisschool, Molenakker 97, 8740 EGEM (WEST-VLAANDEREN)

11e Sint-Germanustocht

5-7-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WIEKSTAPPERS (5531)

Openluchtmuseum, Sint-Mildredaplain 1B, 8691 IZENBERGE (WEST-VLAANDEREN)

3e Bachten de Kupe-tocht

8-16-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT025)

Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30, 7130 BINCHE (HAINAUT)

36e Marche d’attente

4-6-12-20-25 km *** 06.00-14.00h

 

 

 

 

MARCHE CLUB PÉPINS (LG057)

Hall Omnisport, Rue Jean Simon, 4860 PEPINSTER (LIÈGE)

Marche des 2 Rivières

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

CERCLE DE MARCHE DES CHARMILLES XHOFFRAIX (LG109)

Salle des Charmilles, Rue de la Tournerie, 4960 XHOFFRAIX-MALMEDY (LIÈGE)

40e Marche des Charmilles

4-7-12-22-30-42 km *** 06.30-14.00h

 

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

TENTOONSTELLINGSVERENIGING OOSTERMOER

ZUIDLAREN (DR)

6e Oostermoer Wandeltocht

20-25 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 08.30-13.00
 

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

20-30 km *** 08.30-10.30
5-10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

AV OLYMPUS '70

MAASDIJK (ZH)

Zomerspektakel Maasdijk

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-10.00
10 km *** 10.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Haervegsvandring 2016 Fodslaw (DK)