bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN VZW (1056)

Feestzaal Fort Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Ronde van de Voorkempen

5-10-15-21-34-42-50 km *** 07.30-15.00u

 

    

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Voetbalchalet Sporting Tisselt, Brielen 5, 2830 TISSELT (ANTWERPEN)

Vriendschapstocht

6-11-15-21-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS (2014)

Voetbalkantine KWS Alken, Langveldstraat 10, 3570 ALKEN (LIMBURG)

Herk- en Mombeektocht

3-6-10-15-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD (2051)

Voetbalkantine Weerstand Koersel, Sportlaan, 3582 KOERSEL (LIMBURG)

Zomertocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE MERGELSTAPPERS (2111)

Zaal de Geel, Grotestraat 74, 3770 VAL-MEER (LIMBURG)

Mergeltocht

7-14-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER VZW (3003)

Gemeentezaal, Wingenestraat 12, 9880 SINT-MARIA-AALTER (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 46e Guldensporentochten

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

WSV DE KADEES VZW (3063)

Ontmoetingshuis, Ratmolenstraat 13, 9420 AAIGEM (OOST-VLAANDEREN)

Rondom Aaigem

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSC LANGDORP VZW (4006)

S.I.B.A., Pastoor Dergentlaan, 3200 AARSCHOT (VLAAMS-BRABANT)

29e Zomertocht - 50 km van het Hageland

4-5-8-12-16-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8950 DE KLIJTE-HEUVELLAND (WEST-VLAANDEREN)

24e Pottebrekers-Panoramatocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS VZW (5245)

SCC Zuiderkouter, Speltstraat, 8530 STASEGEM-HARELBEKE (WEST-VLAANDEREN)

17e Gaverstocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WAREGEMSE GORDEL VZW (5535)

Tent, Markt, 8790 WAREGEM (WEST-VLAANDEREN)

Waregemse Gordel

6-12-20 km *** 07.30-16.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT011)

Salle Saint-Martin, Rue de l’Eglise, 6110 MONTIGNY-LE-TILLEUL (HAINAUT)

32e Marche de l’Amitié

5-10-20 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

 

MALMÉDY MARCHE (LG020)

Salle La Fraternité, Place de la Fraternité 2, 4960 MALMEDY (LIÈGE)

44e Marche Internationale

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES AMIS DU HENRY FONTAINE GRAND-HALLET (LG174)

Salle Le Foyer, Rue Mayeur Debras, 4280 GRAND-HALLET (LIÈGE)

20e Marche des Trois Sources - Mémorial Annick Kempeneers

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE ASBL (NA049)

Salle de Magimpré, Rue de Magimpré 1, 5334 FLORÉE (NAMUR)

30e Marche des Epis

6-12-20 km *** 06.30-15.00h

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. KLAVERBLAD UFFELTE

UFFELTE (DR)

12e Klaverbladwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 10.00-14.00
5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

WSV KOLPING

NIJMEGEN (GE)

Kolpingmars

50 km *** 07.00-08.30
40 km *** 07.30-10.00
20-25 km *** 07.30-12.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING GROOT DOCHTERENS FEEST

LAREN (GE)

Wandeltocht Groot Dochteren

5-10 km *** 11.00-13.00

 

 

 

WSV DE POSTHOORN

WIJCHEN (GE)

34e 1- en 2-daagse Kerkdorpentocht

30-40 km *** 07.00-08.30
20 km *** 08.00-11.30
5-10 km *** 08.00-12.30
 

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

GULPEN (LI)

21e Korenwolftocht

20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

UTRECHT (UT)

27e Recreatietocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-12.00
15 km *** 08.30-13.00
5-10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

WASSENAAR (ZH)

Den Haag Wandelmarathon

42 km *** 06.30-09.00
21-50 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL WALFER DECKELSMOUKEN asbl

Centre Prince Henri, Route de Diekirch 3, L 7220 WALFERDANGE

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Wavre

 

 

 

 

 

Adeps à Ramillies 

 

 

 

 

Adeps à Templeuve

  

 

 

 

 

Stertocht Zuid-Holland – dag 2 (Nl)

 

 

 

 

 

Haervegsvandring 2016 Fodslaw (DK)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Pouxeux (F)