bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Feesttent, Itegemseweg 98, 2222 WIEKEVORST (ANTWERPEN)

Hoevewandeling

5-7-14-17-20-25-30 km *** 06.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV DE GELLIKER GALLIAREN (2057)

Voetbalkantine JB, Vossenkuilstraat, 3740 EIGENBILZEN (LIMBURG)

Galliarentochten

4-7-12-16-21-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE VZW (3233)

Sint-Bernarduscollege, Hoogstraat 30, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Adriaan Brouwertochten

5-7-10-14-21-28-35-50 km *** 06.00-15.00u

 

             

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Voetbalkantine K.S.C. Grimbergen, Pastoor Woutersstraat 1, 1850 GRIMBERGEN (VLAAMS-BRABANT)

28e Abdijwandeling

7-12-16-22-34-42 km *** 07.00-15.00u

 

:       

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT (WEST-VLAANDEREN)

Tielt Zomert

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Vrij Technisch Instituut (V.T.I.), Boeveriestraat 73, 8000 BRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

14e Breydel en De Coninckwandeltocht

6-12-19 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

ROESELAARSESTAPPERS (5540)

Sporthal Onze Kinderen, Blommestraat 1, 8800 RUMBEKE (WEST-VLAANDEREN)

De Gouden Wandelaars

5-8-10-13-16-20 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

MALMÉDY MARCHE (LG020)

Salle La Fraternité, Place de la Fraternité 2, 4960 MALMEDY (LIÈGE)

44e Marche Internationale

4-7-12-20-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

       

 

 

 

 

LES AMIS DU HENRY FONTAINE GRAND-HALLET (LG174)

Salle Le Foyer, Rue Mayeur Debras, 4280 GRAND-HALLET (LIÈGE)

20e Marche des Trois Sources - Mémorial Edmond Mottin

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DE POSTHOORN

WIJCHEN (GE)

34e 1- en 2-daagse Kerkdorpentocht

30-40 km *** 07.00-08.30
20 km *** 08.00-11.30
5-10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE BEESEL

BEESEL (LI)

Drakentochten

30-40 km *** 07.00-09.00
20 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

UTRECHT (UT)

27e Recreatietocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-12.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

WSC VOSMEER

OUD-VOSSEMEER (ZE)

28e Zevendorpentocht 2

50 km *** 07.00-08.00
40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00
 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 114 AMICALE SPORTIVE GO-RUN VUM CENTRE NOSSBIERG APEMH asbl

Centre Escher Nossbierg, Route de Rumelange, L 4004 ESCH-SUR-ALZETTE

6-12 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Walking Amsterdam (Nl) :

 

 

 

 

Stertocht Flevoland (Nl) :

 

 

 

 

Stertocht Zuid-Holland – dag 1 (Nl) :

 

 

 

 

Haervegsvandring 2016 Fodslaw (DK)