bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 3

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SINT MICHIELSTAPPERS BRECHT VZW (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT (ANTWERPEN)

Mastentoppentocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-11-14-18-22-25-32-42-50 km *** 06.30-15.00u

 

   

 

 

 

 

DE VREDEZONEN (1103)

Parochiezaal, Lindestraat 24, 2450 MEERHOUT-ZITTAART (ANTWERPEN)

Huttentocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS VZW (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

André Vanoppentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS VZW (3150)

Basisschool De Rozen, Kerkhofstraat 29, 9160 LOKEREN (OOST-VLAANDEREN)

3e Marobeltocht

7-11-17-23-30-50 km *** 06.00-15.00u

 

          

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI VZW (3278)

Decoranda, Krommewege 38, 9990 MALDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Kampeltocht

4-8-10-14-17-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

CSC-LIERDE VZW / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

OC De Lier, Nieuwstraat 21, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (OOST-VLAANDEREN)

28e Zomertocht

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00u

     

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW VZW (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1A, 3440 ZOUTLEEUW (VLAAMS-BRABANT)

Twee Getentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV ‘T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

36e Wolventocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Wonderwijzer (GBS), Hospitaalstraat 14, 8930 LAUWE (WEST-VLAANDEREN)

29e Voettocht te Lauwe

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00u

       

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Sporthal Haneveld, Nieuwe Steenweg 74, 8420 DE HAAN (WEST-VLAANDEREN)

Walk De Haan

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW017)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320 HAMME-MILLE (BRABANT-WALLON)

40e Marche de l’A.M.I.

4-7-12-21-30 km *** 06.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT009)

Salle Paroissiale, Rue de la Chaussée 194, 6141 FORCHIES-LA-MARCHE (HAINAUT)

3e Marche des Châteaux

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LA RICHELLOISE (LG029)

Salle Notre Club, Place Cour de Justice, 4600 RICHELLE-VISE (LIÈGE)

42e Marche des Vacances

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG182)

Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes, 4500 HUY (LIÈGE)

11e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00h

 

 

 

 

 

 

AREL’S MARCHE CLUB ARLON (LUX012)

Salle Saint-Bernard, Rue de l’Eifel 30, 6700 WALTZING-ARLON (LUXEMBOURG)

Marche d’été

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE-BEAURAING (NAMUR)

40e Marche Internationale des Frontières - Challenge des galoches en folie

4-6-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN-HÜNNINGEN (LUTTICH)

46. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-7-12-22-30 km *** 06.30-14.30U

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

WANDELSMART COMMISSIE

AALTEN (GE)

Klaver4tocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

BARCHEM (GE)

Barchemse 4daagse

40-50 km *** 06.00-06.45

30 km *** 07.00-07.45

20 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 

EHBO-VERENIGING EWIJK-WINSSEN

EWIJK (GE)

Dorpentocht Ewijk

25-40 km *** 06.30-10.00

5-10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WSV SEMPER AVANTI

WAGENINGEN (GE)

Wageningse Tweedaagse

40-50 km *** 06.00-09.30

30 km *** 06.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WC SINT AGATHA

EYS (LI)

Sint Agathatocht

21-28 km *** 07.00-12.00

7-14 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV GROOT GESTEL

DEN DUNGEN (NB)

Zomerwandeltocht Groot Gestel

25-30-40 km *** 07.00-10.00

10-15-20 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

 

STICHTING DRIMMELENSE EENDAAGSE

DRIMMELEN (NB)

Drimmelense Eendaagse

30 km *** 08.30-09.30

 

 

 

 

STICHTING "UN EINDJE UM"

OEFFELT (NB)

53e Maas- en Viltmars

25-30-40-50 km *** 06.00-09.00

5-10-15-20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

JOEK

SOMEREN (NB)

22e Rondje Someren

40 km *** 08.00

 

   

 

 

 

 

F.K.C. 'T GOOI

BUSSUM (NH)

Gooiwandeltocht

40 km *** 09.00-10.00

25-30 km *** 09.30-11.00

5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

ENKHUIZEN (NH)

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DORPSCOMITÉ DE HOEF

DE HOEF (UT)

De Hoef Sportiefwandeltocht

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

DELFT (ZH)

32e Zomertocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

GOUDA (ZH)

19e Goudse Wandel 2Daagse

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 120 KIISCHTENTRËPPLER TRËNTENG

Sport- und Kulturzentrum, Rue de l'Église 27, L 5460 WALDBREDIMUS-TRINTANGE

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Noville

:

 

 

 

 

Adeps à Falaën

  

 

 

 

 

Rondje Ka te Roelofarendsveen (Nl)

 

 

 

 

 

Special Olympics Wandel3daagse te Nijmegen (Nl) 

 

 

 

 

 

Chémery-sur-Bar (F)

  

 

 

 

 

Marche Populaire de Rupt-sur-Moselle (F)