bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

JULI – JUILLET – JULI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE-MAASMECHELEN (LIMBURG)

Kikbeektocht

4-6-12-19 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal Oud Gemeentehuis, Xavier De Cocklaan 5, 9831 DEURLE (OOST-VLAANDEREN)

18e Dreventocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW VZW (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1A, 3440 ZOUTLEEUW (VLAAMS-BRABANT)

Kersentocht - Trofee Harten Vijf

4-6-12-20-50 km *** 06.00-15.00u

 

    

 

 

 

 

IJSETRIPPERS VZW (4025)

De Bosuil, Witherendreef, 3090 JEZUS-EIK-OVERIJSE (VLAAMS-BRABANT)

Bosuiltocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café ‘t Kantientje, Nachtegaallaan 10, 9340 LEDE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Lede-Zottegem

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

   

 

 

 

 

DIKSMUIDSE WANDELCLUB (5537)

Clublokaal TTC Smashing Smude, Kasteelstraat 6, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

2e Op weg in Diksmuide langs IJzer en IJzertoren

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

  

 

 

 

 

RUSTHUISSTAPPERS (5539)

Feesttent parking Woon- en zorgcentrum Maria Rustoord, Weststraat 53, 8770 INGELMUNSTER (WEST-VLAANDEREN)

Zomerfeest wandeltocht

7-14-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES TROUVÈRES CLUB DE MARCHE (HT062)

Ecole Communale, Vieux Moulin 4, 7890 WODECQ (HAINAUT)

Promenade au Pays de Quintine - 26e 50 km au Pays de Quintine

4-7-14-25-42-50 km *** 07.00-15.00h

 

            

 

 

 

 

LES RASE-MOTTES D’AISEAU PRESLES (HT082)

Salon Communal, Rue Lambot, 6250 AISEAU (HAINAUT)

Marche des Bleuets

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS M-3-F PLOMBIÈRES (LG061)

Salle de Tir, Rue du Lycée 32, 4850 PLOMBIÈRES (LIÈGE)

Marche d’après-midi

5-10-15 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG182)

Ecole de Huy Sud, Avenue des Ardennes, 4500 HUY (LIÈGE)

11e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00h

 

     

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 405, 5570 WINENNE-BEAURAING (NAMUR)

40e Marche des Frontières

4-6-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (LUTTICH)

46. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-7-12-22-30 km *** 06.30-14.30U

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

DWINGELOO (DR)

44e Bostocht

40 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-12.30

5-10 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

BARCHEM (GE)

Barchemse 4daagse

40-50 km *** 06.00-06.45

30 km *** 07.00-07.45

20 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 

WSV SEMPER AVANTI

WAGENINGEN (GE)

Wageningse Tweedaagse

40-50 km *** 06.00-09.30

30 km *** 06.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

JOEK

SOMEREN (NB)

54e Kennedymars Someren

45e Mini Kennedymars Someren

80 km *** 22.00

8 km *** 13.00

 

 

 

 

A.V.O. 83

OUDENBOSCH (NB)

Veenputtentocht

30-40 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV HEINEKEN

'S-HERTOGENBOSCH (NB)

Heineken Wandel- en Fietsdag

50 km *** 06.00-08.00

40 km *** 06.30-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

 

 

F.K.C. 'T GOOI

BUSSUM (NH)

Gooiwandeltocht

40 km *** 09.00-10.00

25-30 km *** 09.30-11.00

5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

ENKHUIZEN (NH)

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

 

 

STICHTING AVD KAMPEN

KAMPEN (OV)

Hanzetocht Kampen (afgelast)

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE EN VALLEI

RHENEN (UT)

Grebbe-Vallei wandeltocht

15-30-40 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht 

20-30 km *** 08.30-10.30

5-10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

DELFT (ZH)

32e Zomertocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

GOUDA (ZH)

19e Goudse Wandel 2Daagse

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 091 GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

Place de l'Hôtel de Ville, L 3514 DUDELANGE

6-12 km *** 09.00-15.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Swaddekuier Buitenpost (Nl)

  

 

 

 

 

Special Olympics Wandel3daagse te Nijmegen (Nl)