bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

DE KLEITRAPPERS VZW (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN-RUMST (ANTWERPEN)

Piet Van Aken-tocht

5-13-17-22-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE OLYMPIC-STAPPERS VZW (1020)

Het Gildenhuis, Kapelstraat 296, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

Hoboken in ’t Groen

4-7-10-13-16-20-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Hoeve De 4 Notelaars, Wijtschotbaan 4, 2900 SCHOTEN (ANTWERPEN)

10e Wijschotduvelstocht

6-12-15-20-25-35 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM-HAM (LIMBURG)

37e Kristoffeltocht

5-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Scholengemeenschap Zwincollege, Baljuw Veltersweg, 4501 AV OOSTBURG (ZEELAND - NEDERLAND)

8e Eenhoorntocht

6-12-18-24-36 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiale Zaal La Salette, La Salettestraat 22, 9680 LOUISE-MARIE MAARKEDAL (OOST-VLAANDEREN)

Louise-Marietocht

5-7-14-21 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN VZW (3494)

Sporthal Schellebelle, Spoorwegstraat 26, 9260 SCHELLEBELLE (OOST-VLAANDEREN)

10e Bergenmeersentocht

6-7-10-14-17-21-30 km *** 07.00-15.00u

         

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK (4043)

Voetbalkantine VK Holsbeek, Verhaegenstraat, 3220 HOLSBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Vakantietocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSK MARKE VZW (5012)

BS De Polyglot, Oudenaardseweg 75, 8587 SPIERE (WEST-VLAANDEREN)

43e Voettocht der Vlasstreek

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Parochiaal Centrum ‘t Bulscampvelt, Wingensestraat 4, 8020 HERTSBERGE-OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

23e Rondeputtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES MEUNIERS (BBW035)

M.J.C. Le Moulin, Rue du Relais 23, 1370 ZÉTRUD-LUMAY (BRABANT WALLON)

33e Marche des Meuniers

4-7-12-20-25 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG059)

Ecole des Biens Communaux, Rue Camille Lemonnier 15, 4100 SERAING (LIÈGE)

Marche de la Camaraderie

5-7-14-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES BALADINS DE WARDIN (LUX007)

Maison des Jeunes, Rue du Centre, 6600 WARDIN (LUXEMBOURG)

Marche des Vacances

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA051)

Complexe Sportif Spayemont, Allée 125e Régiment d’Infanterie 12, 5650 WALCOURT (NAMUR)

Marche de l’Eau d’Heure

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00h

 

         

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS007)

Mehrzweckhalle, Kirchstrasse 97, 4730 HAUSET (LUTTICH)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-6-12-20 km *** 07.00-14.00U

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

LELYSTAD (FL)

1e Bataviatocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

PLAATSELIJK BELANG - ACTIEF OLDEBERKOOP

OLDEBERKOOP (FR)

Wandeldag Oldeberkoop

30-40 km *** 08.00-10.00
10-20 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WIOS '81

NIJMEGEN (GE)

15e Mariken van Nieumeghentocht

40 km *** 07.00-08.30
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-11.30
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00
5 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN IN WESTERWOLDE

WEDDE (GR)

Westerwolde Wandelweekend

25 km *** 09.30-17.00
15 km *** 11.30-17.00
10 km *** 12.30-17.00
10 km *** 13.00-18.00

 

 

 

 

WSV DWS AFFERDEN

AFFERDEN L (LI)

Bos- en Heidetocht

Bos- en Heidetocht, kortere afstanden

42-50 km *** 06.00-07.00
25-30 km *** 06.00-10.00

20 km *** 06.00-11.00
5-10-15 km *** 06.00-12.00

 

 

 

 

WSV NOAD

BOCHOLTZ (LI)

Keiendorptocht

28 km *** 07.00-11.00
22 km *** 07.00-12.00
17 km *** 07.00-13.00
7-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

BERGEIJK (NB)

De Liskestocht

24 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.30
7-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

T.R.V. BERNHEZE

BERNHEZE (NB)

Rondje Bernheze Vierdaagse Training

50 km *** 05.00-06.30
40 km *** 06.30-08.00
30 km *** 08.00-09.00
20 km *** 09.00-10.00
10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

BREDA (NB)

53e Bossenwandeltocht

30-40 km *** 08.00-09.00
20 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

CHAAM (NB)

Landgoederentocht dag-2

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

 

RUNNERSCLUB LIESHOUT AFD. SP. WANDELEN

LIESHOUT (NB)

RCL Wandeltocht

30-40 km *** 07.00-09.00
15-20 km *** 08.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

A.R.S.V. THOR AFD-NORDIC WALKING

ROOSENDAAL (NB)

Kellebeektocht

25 km *** 08.00-09.30
6-10 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK

SCHAIJK (NB)

Maashorstwandeltocht

30-42 km *** 07.00-09.00
15-20 km *** 07.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

EWB

ENSCHEDE (OV)

59e Lange Ronde van Twente

60e Ronde van Twente

15e Mini Ronde van Twente

40-50 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV VOOR DE WIND

OOSTBURG (ZE)

8e Eenhoorntocht

36 km *** 08.00-11.00
24 km *** 08.00-13.00
12-18 km *** 08.00-14.00
6 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DORDTSE VIERDAAGSE

DORDRECHT (ZH)

Bruggentocht DDV

55 km *** 07.00-08.00
45 km *** 07.00-08.30
35 km *** 07.00-10.00
25 km *** 08.30-10.00
15 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

'S-GRAVENHAGE (ZH)

58e S.D.S. Zomertocht

40-50 km *** 08.00-10.00
20-30 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 092 AMICALE 5X BERINGEN INTERNATIONAL

Hall Irbicht, Rue Irbicht, L 7590 MERSCH-BERINGEN

5-10-22 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Sint-Lieventocht 

 

 

 

 

Adeps à Sovet

 

 

 

 

 

Adeps à Vesqueville

 

 

 

 

 

Beaufort-en-Argonne (F)

 

 

 

 

Marche Populaire de Raon-aux-Bois (F)

 

 

 

 

Haervejsmarchen Viborg (DK) – dag 2