bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 25

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WC GEDOVIBA VZW (1058)

Terrein FC Gedofiba, Gerheze 1, 2250 OLEN (ANTWERPEN)

6e Wandel-Voetbaltocht

3-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS VZW (1093)

Feesttent, Wolfstraat 12, 2870 LIEZELE (ANTWERPEN)

‘t Onzenttocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM-HAM (LIMBURG)

37e Kristoffeltocht

5-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE VZW (3091)

CC Zaal Goenendal, Brandegems Ham 5, 9820 MERELBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Groenendaltocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

PASAR ZULTE (3502)

Ontmoetingscentrum, Kerkstraat 68, 9870 ZULTE (OOST-VLAANDEREN)

9e Gaston Martens Mars

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Sporthal De Rijdt, Jagersstraat 64, 9660 BRAKEL (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Brakel 20 u/h

25-50-75-100 km *** 11.00u

 

   

 

 

 

 

WC IZEMBEREVRIENDEN (5102)

Oud Gemeentehuis, Emelgemseplein 1, 8870 IZEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Zomertocht

6-10-15-25 km *** 07.00-16.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT V.Z.W. (5303)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Paardenvisserstocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00u

        

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Sporthal Ter Muyncken, Doorniksesteenweg 226, 8580 AVELGEM (WEST-VLAANDEREN)

Guldensporentochten

7-14-21-30-42-50-60 km *** 07.00-15.00u

 

       

 

 

 

 

LES ROPIEURS (HT043)

Buvette du Terrain de Foot, Rue du Camp, 7034 OBOURG (HAINAUT)

Marche des Ropieurs

5-10-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG059)

Ecoles des Biens Communaux, Rue Camille Lemonnier 15, 4100 SERAING (LIÈGE)

Marche de la Camaraderie

5-7-14-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 FLORZE-SPRIMONT (LIÈGE)

Marche des Légendes

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA036)

Salle Communale de Balâtre, Place de Balâtre, 5190 BALÂTRE (NAMUR)

Marche au fil de l’eau

6-12-21-30 km *** 07.00-14.00h

    

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS007)

Mehrzweckhalle, Kirchstrasse 97, 4730 HAUSET (LUTTICH)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-6-12-20 km *** 07.00-14.00U

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. BEHEER MULTIFUNCTIONEEL CENTRUM 'T ANKER

HOLLANDSCHEVELD (DR)

3e Anker wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

  

 

 

 

 

SPORTVERENIGING BAKHUIZEN AFD. WANDELSPORT

BAKHUIZEN (FR)

6e Gaasterlandse Heuvelentocht

30 km *** 08.30-09.30
15 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING EXODUS WANDELEVENEMENT

HUISSEN (GE)

Exodustocht

42 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-11.00
17 km *** 08.00-12.00
7-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

KO KALF

'T HARDE (GE)

Ko-Kalf Boerderijen Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-14.00
5 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN IN WESTERWOLDE

WEDDE (GR)

Westerwolde Wandelweekend

25 km *** 09.30-17.00
15 km *** 11.30-17.00
10 km *** 12.30-17.00
10 km *** 13.00-18.00

 

 

 

 

T.R.V. BERNHEZE

BERNHEZE (NB)

Rondje Bernheze Vierdaagse Training

50 km *** 05.00-06.30
40 km *** 06.30-08.00
30 km *** 08.00-09.00
20 km *** 09.00-10.00
10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

CHAAM (NB)

Landgoederentocht dag-1

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.30-12.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

DUREA WANDELSTICHTING

DRUNEN (NB)

9e Durea wandeltocht voor Pink Ribbon

15-25 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

LAREN (NH)

8e Wandelvierdaagse het Gooi

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-20 km *** 09.00-11.00

 

    

 

 

 

 

WSV EWB

ENSCHEDE (OV)

15e Mini Ronde van Twente

59e Lange Ronde van Twente

60e Ronde van Twente

35 km *** 08.00-09.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING VECHTDALWANDELVIERDAAGSE

OMMEN/HARDENBERG/DALFSEN (OV)

Vechtdal Wandelvierdaagse

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-10.00
15 km *** 08.30-11.30

 

   

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

VINKEVEEN (UT)

Weidenatuurmars Vinkeveen

40 km *** 07.30-08.30
15-25 km *** 07.30-11.00

 

 

 

 

WSV 'T ZAND MIDDELBURG

VEERE (ZE)

28e Veerse Meer tochten

25-45-60 km *** 08.00

 

 

 

 

LEIDEN ROAD RUNNERS CLUB

LEIDEN (ZH)

LRRC Wandelmarathon 2016

30-42 km *** 07.00-09.00
15-21 km *** 08.00-10.00
10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

MAASSLUIS (ZH)

60e Vertomars

50 km *** 08.00-09.00
40 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-12.00
20 km *** 08.00-13.00
10 km *** 08.30-15.00
5 km *** 08.30-16.00

 

 

 

 

STG. WANDEL EVENEMENTEN PIJNACKER

PIJNACKER (ZH)

De Vierwindstrekentocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

'S-GRAVENHAGE (ZH)

58e S.D.S. Zomertocht

40-50 km *** 08.00-10.00
20-30 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Jeugdvierdaagse Helden (Nl)

  

 

 

 

 

Marche Populaire du Val d’Ajol (F)

 

 

 

 

 

Haervejsmarchen Viborg (DK) – dag 1