bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WVK PUURS (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

36e Zomertochten

5-8-12-20-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN VZW (1038)

Voetbalkantine KFC Meer, Werkhovensestraat 2A, 2321 MEER (ANTWERPEN)

27e Aardbeientocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN VZW (1129)

Centrum De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9, 2820 RIJMENAM (ANTWERPEN)

Gouden Caroluswandeling - De Groene Lus

4-8-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC Zaal Pax, Grote Heide 16, 3910 NEERPELT (LIMBURG)

Hageventocht

5-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK VZW (2066)

Parochiezaal, Linkhoutstraat, 3560 LINKHOUT (LIMBURG)

25e Water- en bostocht

4-8-12-20-24 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS VZW (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (OOST-VLAANDEREN)

Klingse Bostochten

6-11-15-21-30-40-50 km *** 06.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

DE CHATONS RONSE (3376)

Zaal De Spil, Lorettestraat 96, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

21e Megasterren Heuveltocht

6-10-14-21-28-35 km *** 06.30-15.00u

    

 

 

 

 

DEN ENGEL LEUVEN VZW (4030)

CC De Borre, Speelpleinstraat, 3360 BIERBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Bierbeek-Hoegaarden-Bierbeek

5-9-15-25-35-42 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK (4252)

Gemeenschapscentrum Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

26e Hoppetocht

4-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Gemeenteschool Lombardsijde, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE-MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

19e Hondenwandeling De Natte Neuzen

6-12-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE HAVERLOSTAPPERS (5409)

Vrije School Haverlo, Weidestraat 156, 8310 ASSEBROEK (WEST-VLAANDEREN)

28e Haverlotocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT (WEST-VLAANDEREN)

Poelbergtocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE NAMUR (NA000)

Salle Omnisport d’Auvelais, Grand’Place 1, 5060 AUVELAIS (NAMUR)

Marche Nationale F.F.B.M.P.

4-7-14-21-30-42 km *** 06.00-15.00h

 

          

 

 

 

 

WANDERCLUB AMEL (VGDS001)

Schützenhaus St. Hubertus, Zur Heide 17, 4770 MEDELL-AMEL (LUTTICH)

42. Internationale Volkswanderung

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00U

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AV IMPALA, WANDELTEAM

DRACHTEN (FR)

8 van Drachten/De Friese Wouden

16-24-32 km *** 09.00-10.00
8 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING DE BOL

BEMMEL (GE)

4e de Bol Wandel-2-daagse Bemmel (afgelast)

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.30-09.00
15 km *** 08.00-09.30
5 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV Y.M.C.A. DOETINCHEM

DOETINCHEM (GE)

Achterhoekwandeltocht

50 km *** 06.30-07.30
40 km *** 07.00-08.00
30 km *** 07.30-09.30
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV CAMPUS WIJCHEN

WIJCHEN (GE)

2 Daagse Campustocht

50 km *** 06.00-08.00
40 km *** 07.00-08.30
30 km *** 07.00-09.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

GULPEN (LI)

5e Neubourgtocht

35 km *** 06.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

GRAVE (NB)

Raamdalwandeltocht

42 km *** 06.30-09.00
30 km *** 06.30-10.30
20 km *** 08.00-11.30
6-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING BRABANTSE TWEEDAAGSE

HELVOIRT (NB)

39e Brabantse tweedaagse (2 daagse)

39e Brabantse wandeldagen (dagtocht)

50 km *** 06.00-08.00
30-40 km *** 06.00-09.00
20 km *** 07.00-10.00

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

AMSTERDAM (NH)

Zomerse Dag

50 km *** 04.00-07.00
40 km *** 06.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-11.00
20 km *** 07.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

DEN OEVER (NH)

10e Den Oever-Leeuwarden

70 km *** 01.00

 

 

 

 

NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Midzomernacht wandeling

20 km *** 04.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 056 MUSELFRËNN OBERDONVEN asbl

Centre culturel, Rue Mechtern 2, L 5435 OBERDONVEN

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Thynes

  

 

 

 

 

Adeps à Barvaux 

 

 

 

 

Adeps à Lanquesaint