bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 18

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Zaal De Moffel, Martinus van Gurplaan, 3920 WERKPLAATSEN-LOMMEL (LIMBURG)

22e Tocht der 7 Heerlijkheden - Door de Vryheyt Lommel (43-50 km)

4-9-13-16-20-43-50 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

WANDELCLUB ‘T HOEKSKEN VZW (3040)

Zaal De Zouaaf, Zouavenstraat 14, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Zomerwandeling

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

VZW DE NACHT (5311)

Zaal De Mast, Industrielaan 2, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

20e Batjestocht

5-9-12-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Zaal Albatros, Ploegstraat 28, 8380 ZEEBRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

10e Zeehaven Brugge Wandeling

6-10-16-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW051)

Salle Notre Dame, Rue Notre Dame 8, 1490 TANGISSART - COURT-SAINT-ETIENNE (BRABANT WALLON)

6e Marche d’été

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

         

 

 

 

 

LE MARABOUT GILLY (HT038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l’Eglise, 6200 CHATELINEAU (HAINAUT)

16e Marche du jumelage Gilly - Sart-lez-Spa

6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG048)

Ecole Communale, Rue de l’Enseignement 1, 4624 ROMSÉE-FLÉRON (LIÈGE)

34e Marche d’après-midi

4-7-11-15-18 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DE ZWALUWEN

ASSEN (DR)

76e TT-mars

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

4 Jaargetijden Wandeling - zomer editie

25 km *** 09.00-11.00
12 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DE BOL

BEMMEL (GE)

4e de Bol Wandel-2-daagse Bemmel (afgelast)

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.30-09.00
15 km *** 08.00-09.30
5 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV BLAUW WIT

EDE (GE)

Bostocht

40 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

CAFÉ-CAFETARIA DE OUDE DEEL

PUTTEN (GE)

5e wandeltocht voor Duchenne

40 km *** 08.00-10.00
25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV CAMPUS WIJCHEN

WIJCHEN (GE)

2 Daagse Campustocht

50 km *** 06.00-08.00
40 km *** 07.00-08.30
30 km *** 07.00-09.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL KOMITEE ZEVENAAR

ZEVENAAR (GE)

44e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-08.00
30-40 km *** 07.00-08.30
12-20 km *** 08.30-11.30

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT 7HUIZEN

ZEVENHUIZEN (GR)

10e Billie Turftocht

40 km *** 07.30-08.00
25 km *** 08.30-09.15
15 km *** 10.00-11.00

 

    

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

GULPEN (LI)

40e Nacht van Gulpen

70 km *** 22.30

 

 

 

 

 

STICHTING SUIKERSTAD SPORTIEF

DINTELOORD (NB)

54e Suikerstadmars

Wandeldriedaagse Suikerstadmars

25-40 km *** 07.00-09.00
5-10-15 km *** 10.00

5 km *** 18.30

 

 

 

 

STICHTING BRABANTSE TWEEDAAGSE

HELVOIRT (NB)

39e Brabantse tweedaagse (2 daagse)

39e Brabantse wandeldagen (dagtocht)

50 km *** 06.00-08.00
30-40 km *** 06.00-09.00
20 km *** 07.00-10.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

MADE (NB)

 Kortebroekentocht (25km)

25 km *** ?

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS RIJSBERGEN

RIJSBERGEN (NB)

52e Kennedymars 40 + 25 km Loop en 10 km tocht

40 km *** 06.00-07.00
25 km *** 07.00-10.00
10 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

LE CHAMPION

ALKMAAR (NH)

Plus Wandel4Daagse Alkmaar

40 km *** 06.30
25 km *** 07.20
20 km *** 08.10
15 km *** 09.05
8 km *** 09.50

 

  

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

AMSTERDAM (NH)

Zomerse Nacht

15-20-25 km *** 21.00-22.00
5-10 km *** 21.00-23.30

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

AMSTERDAM-NOORD (NH)

71e Amsterdam-Leeuwarden

150 km *** 08.30
150 km *** 10.30

 

 

 

 

WSV W.V.D.

DEVENTER (OV)

20e Sallandtocht

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

COMITÉ KLEPPERSTADTOCHT HARDENBERG

HARDENBERG (OV)

Klepperstadtocht

40 km *** 06.00-07.30
20 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

 

BUURTVERENIGING MARIJENKAMPEN

MARIJENKAMPEN (OV)

De Huttenbergerwandeltocht

30 km *** 08.00-09.30
20 km *** 08.30-10.00
10 km *** 09.30-10.30

 

 

 

 

STICHTING CUNERA WANDELTOCHT

AMERONGEN (UT)

Cunera Pelgrimstocht

60 km *** 07.00
15-20-30 km *** 08.00
5-10 km *** 09.00

 

 

 

 

RILLANDSESCHELDETOCHT

RILLAND (ZE)

Rillandse Scheldetocht

80 km *** 05.00-05.30
40-50 km *** 07.00-10.00
20-25-30 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

ALPHEN AAN DEN RIJN (ZH)

Veenlandtocht (afgelast)

 

 

 

 

STG. COMMUNITY SERVICE ROTARY CLUB BOSKOOP

BOSKOOP (ZH)

Wandelen door het nieuwe Bentwoud

15 km *** 09.00
10 km *** 10.00
5 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV BOTU

HOEK VAN HOLLAND (ZH)

41e Duin-en Nachtstrandwandeling

20 km *** 21.00-22.30

 

 

 

 

WSV NOOIT GEDACHT

OUD-ALBLAS (ZH)

54e Graafstroomwandeltocht

50 km *** 07.00-08.00
40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV RET

SPIJKENISSE (ZH)

28e RET Spijkenissermars

50 km *** 07.30-08.30
40 km *** 08.30-09.00
30 km *** 08.30-11.00
10-20 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

VERENIGING ORANJEFEEST STELLENDAM

STELLENDAM (ZH)

Aspergetocht

40 km *** 07.00-08.30
25 km *** 07.30-09.30
17 km *** 09.30-10.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

JOURNÉE NATIONALE DE LA MARCHE GUIDÉE

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Bedevaart Valkenswaard – Handel (Nl)

 

 

 

 

 

FV 07 Diefflen (D)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Bonvillet (F)

 

 

 

 

Euraudax Folkestone – Sandwich (UK)