bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 12

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM VZW (1059)

Parochiezaal, Schoolstraat 28, 2222 ITEGEM (ANTWERPEN)

7e Zegeltjestocht

4-9-13-17-23-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

GREVENBROEKERS HAMONT-ACHEL (2040)

Voetbalkantine Exelsior, Watermolenstraat 4, 3930 HAMONT (LIMBURG)

Sint-Jobswandeling

5-8-13-17-20-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST VZW (2071)

Sint-Ludovicusontmoetingscentrum, Luikersteenweg 395, 3500 RAPERTINGEN-HASSELT (LIMBURG)

Beschermde tocht

4-8-13-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP VZW (3025)

GC De Route, Stationstraat 201, 9170 SINT-GILLIS-WAAS (OOST-VLAANDEREN)

Wase Poldertochten

6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE VZW (3196)

Parochiecentrum Sint-Michael, Kloosterstraat, 9520 SINT-LIEVENS-HOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

29e Lentetocht

6-12-18-21-24-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH VZW (4021)

Mariadalinstituut, Klein Overlaar 3, 3320 HOEGAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

Sint-Gillistochten

4-6-12-17-21-26-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Cultureel Centrum Den Horinck, Noorderlaan 20, 1731 ZELLIK (VLAAMS-BRABANT)

31e Breugheltocht

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT VZW (5100)

Parochiezaal Wijnendale Torhout, Kloosterstraat 5, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

22e August De Maeretocht

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE VZW (5330)

Parochiezaal, Jules Van Ooststraat 14a, 8700 AARSELE-TIELT (WEST-VLAANDEREN)

21e Dwars door Aarsele - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-9-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

PC Den Ommeganck, Ridder-Janlaan 3, 8890 DADIZELE (WEST-VLAANDEREN)

Pompeschitterstocht

6-10-15-20-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LE ROITELET (HT060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (HAINAUT)

21e Marche du Roitelet

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS (LIÈGE)

43e Marche en Hesbaye

4-7-13-21-30 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA026)

La Schaltinoise, Rue du Stade 22, 5364 SCHALTIN (NAMUR)

Prélude d’Eté

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

 

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

8e Almeerdaagse Almere Buiten

8e Almeerdaagse Almere Buiten

30-35-40-45-50 km *** 08.00-09.00
20-25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-11.00
5-10 km *** 11.00-12.00
20-25 km *** 13.00-14.00
15 km *** 14.00-15.00
5-10 km *** 15.00-16.00

 

 

 

 

STG. DUURSPORT GELSELAAR

GELSELAAR (GE)

19e Singels- en Essenwandeltocht

15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STG. STREEK 2DAAGSE NIJMEGEN

NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.30
20 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

PANNERDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-10.00
15 km *** 07.00-12.00
5-10 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WSV WANDELLUST

TIEL (GE)

Betuwetocht

50 km *** 06.00-09.00
30-40 km *** 06.00-09.30
20 km *** 10.00-11.30
5-10-15 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

STG. POSBANKLOOP VELP

VELP (GE)

Larenstein Posbank Wandeltocht

35 km *** 08.30-10.00
25 km *** 08.30-11.00
18 km *** 08.30-12.00
8 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ CAESAR BEEK

BEEK (LI)

23e Heuvellandwandeltocht

20-25 km *** 07.30-12.00
8-12-16 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING WEERT

WEERT (LI)

Smoûzetocht, AV Weert

16 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

WV WIJLRE

WIJLRE (LI)

Zomerwandeling

24 km *** 07.00-12.00
18 km *** 07.00-13.00
6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

MILL (NB)

60e Millse mars

42-50 km *** 07.00-08.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-12.00
5-10-15 km *** 07.00-12.30

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

AMSTERDAM (NH)

Wandelvierdaagse Amsterdam

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.30
25 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

HAARLE (OV)

15e Sallandse Heuveltocht jubileumtocht

30-40 km *** 08.00-09.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00
7 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV KONINKLIJKE LUCHTMACHT

HUIS TER HEIDE (UT)

7e Luchtmachtmars

30 km *** 08.00-09.00
10-20 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 001 STARFIGHTER FOOTING TEAM BELVAUX asbl

Centre Artikuss, Rue Jean Anen 3, L 4413 SANEM-SOLEUVRE

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Failon

 

 

 

 

 

Adeps à Louvignies

  

 

 

 

 

Marche Populaire de Claudon (F)

 

 

 

 

 

Les Pas De Souchez (F)