bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 11

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM VZW (1018)

Gemeenschapshuis Branst, Luipegem 160, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

19e Acht van Weert

7-10-16-21-27 km *** 07.00-15.00u

       

 

 

 

 

DE RODE STAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN (ANTWERPEN)

Zomertocht - Memorial Dirk Wagemans

5-7-13-20-22-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Den Hamel, Brandstraat 3, 3723 GUIGOVEN-KORTESSEM (LIMBURG)

Kapellekestocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN VZW (2072)

Schuttersclub Sint-Hubertus, Kanaalweg, 3550 UBBERSEL-HEUSDEN (LIMBURG)

Zomertocht

4-7-13-23 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM VZW (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

33e Sloebertocht

6-10-15-21-36-60 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek - Maria Immaculta, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN (ANTWERPEN)

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (5059)

Zaal De Raat, Schooldreef 5, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Tweis deur Orscamp

5-7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

Zaal Broeders Maristen, Broeders Maristenstraat 2, 8740 PITTEM (WEST-VLAANDEREN)

Zomerwandeling

6-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT023)

Salle Omisports Yvan Meurée, Rue des Longues Haies, 7100 HAINE-SAINT-PAUL (HAINAUT)

Marche des Boiteux

3-5-10-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS (LIÈGE)

43e Marche en Hesbaye

4-7-13-21-30 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG034)

Local du Club, 4890 THIMISTER-CLERMONT (LIÈGE)

Marche d’après-midi

4-7-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA028)

Salle La Laiterie, Rue des Ruelles 79, 5620 ROSÉE (NAMUR)

36e Marche des Aviateurs

6-12-21-30-50 km *** 06.00-15.00h

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING PROMOTIE RUINEN

RUINEN (DR)

6e Ruiner Scheperwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

8e Almeerdaagse Almere Buiten

8e Almeerdaagse Almere Buiten

30-35-40-45-50 km *** 08.00-09.00
20-25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-11.00
5-10 km *** 11.00-12.00
20-25 km *** 13.00-14.00
15 km *** 14.00-15.00
5-10 km *** 15.00-16.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING V.S.V. 31

VLIELAND (FR)

Rondje Vlieland

45 km *** 07.00
30 km *** 09.00
5-10 km *** 13.00

 

 

 

 

WSV DE TROCHSETTERS

WIJNJEWOUDE (FR)

59e Zomerwandeltocht

25-30 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 10.00-13.00

    

 

 

 

 

WIELERVERENIGING TOUR DE FORCE

BARNEVELD (GE)

Tour de Force Wandeltocht

40 km *** 07.00-08.00
25 km *** 08.00-10.30
15 km *** 08.30-10.30

 

 

 

 

STG. STREEK 2DAAGSE NIJMEGEN

NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.30
20 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

PANNERDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-10.00
15 km *** 07.00-12.00
5-10 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

 

 

WSV WANDELLUST

TIEL (GE)

Betuwetocht

50 km *** 06.00-09.00
30-40 km *** 06.00-09.30
20 km *** 10.00-11.30
5-10-15 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

STG. POSBANKLOOP VELP

VELP (GE)

Larenstein Posbank Wandeltochten

110 km *** 14.30
62-80 km *** 21.00

L

 

 

 

 

MOLEX

EINDHOVEN (NB)

Molex-Walk

40 km *** 07.00-09.30
25 km *** 07.00-11.30
18 km *** 07.00-13.30
8 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AV OSS '78

OSS (NB)

Maasmeander Wandeling

50 km *** 06.00-07.00
40 km *** 07.00-08.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

AMSTERDAM (NH)

Wandelvierdaagse Amsterdam

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.30
25 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

HAARLE (OV)

15e Sallandse Heuveltocht jubileumtocht

30-40 km *** 08.00-09.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00
7 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

HENGELO (OV)

Kennedymars Hengelo

80 km *** 05.00

 

   

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING "NOOIT TE VER"

AUSTERLITZ (UT)

46e Stichtse Lustwarandetocht

30 km *** 08.00-09.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING CUNERA WANDELTOCHT

RHENEN (UT)

Cunera Pelgrimstocht Pelgrimage

15-30 km *** 08.00
5-10 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

VLISSINGEN (ZE)

Zomertocht

42 km *** 08.00-09.00
6-12-22 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING KATWIJK WANDELMARATHON

KATWIJK (ZH)

Kippenloop

Kuikenloop

42 km *** 06.30-08.00
25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-10.30
10 km *** 10.00-11.00

5 km *** 11.00-11.30

 

  

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

ROTTERDAM (ZH)

RWV trainingstocht voor de Vierdaagse

60 km *** 07.30-08.00
55 km *** 07.30-09.00
35-45 km *** 07.30-10.00
25 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

 

WSV S I A

SCHOONREWOERD (ZH)

Vijfheerenlandentocht

30-40-50 km *** 06.00-09.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Marche Populaire Ste-Croix-aux-Mines (F)

 

 

 

 

 

IVV Wanderung Allenbach (D)