bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 5

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

Nielse S.V., Boomsestraat 347, 2845 NIEL (ANTWERPEN)

18e Onnefretterstocht

7-10-15-21-28 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL VZW (1410)

VTI, Langestraat 199, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

Pierentocht

6-12-20-30-42-50 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS VZW (2034)

Voetbalkantine KVK Wellen, Houtstraat, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Internationale Bokkenrijderstocht

4-6-8-12-18-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Huize Kattebeek, Nieuwgoedlaan 15-23, 9800 PETEGEM-AAN-DE-LEIE (OOST-VLAANDEREN)

32e Vriendschapstocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

JOC De Nartist, C. De Landtsheerlaan 26A, 9140 TEMSE (OOST-VLAANDEREN)

23e Kaailoperstocht

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO VZW (4027)

Zaal Berk & Berm, Sint-Michielsstraat, 3140 KEERBERGEN (VLAAMS-BRABANT)

Boerentocht

5-8-12-15-20-25-32 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK VZW (4358)

Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59, 1755 GOOIK (VLAAMS-BRABANT)

25e Heidetochten - 2-daagse Heidetochten

4-6-10-16-22-26-32-42-50 km *** 06.30-15.00u

 

      

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

34e Bezantentocht

4-7-13-18-22-30 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

VZW MOENSE GORDEL (5371)

Vrije Basisschool, Moenplaats 10, 8552 MOEN (WEST-VLAANDEREN)

25e Moense Gordel

5-10-15-18-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN (HAINAUT)

33e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (LIÈGE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DU LUXEMBOURG (LUX000)

Salle Quartier du Parc, Place Patton, 6600 BASTOGNE (LUXEMBOURG)

Marche Provinciale Comité Provincial du Luxembourg

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

       

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX ASBL (NA015)

Salle La Bulle, Rue de la Croix-Rouge 11, 5032 BOSSIÈRE (NAMUR)

Marche de l’Amitié

4-7-12-21-30 km *** 06.30-14.00h

      

 

 

 

 

WANDERFREUNDE MÜRRINGEN (VGDS013)

Jaspesch Saal, Am Kirchenhof 5, 4760 MÜRRINGEN-BÜLLINGEN (LUTTICH)

41. Internationaler Volkswandertag

4-7-12-22 km *** 07.00-14.00U

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSTICHTING DE LANDLOPER

VEENHUIZEN (DR)

8e Landloperstocht

40 km *** 08.00-08.30
30 km *** 08.00-09.00
10-20 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV MOOI NEDERLAND

BEEK (GE)

30e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-11.00
40 km *** 07.00-12.00
10-15-20-30 km *** 07.30-13.00

 

 

 

 

SPORTCAFÉ DE TINNEGIETER

BEUNINGEN GLD (GE)

24e Luctor et Emergo wandeltocht

50 km *** 07.00-08.00
40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-12.00
10 km *** 07.00-13.00
5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE BERGHLOPERS

'S-HEERENBERG (GE)

48e Montferlandtocht

20-35 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. KINDERVAKANTIEWERK NEDERWEERT

NEDERWEERT (LI)

Pinnentocht

20-25 km *** 07.00-10.00
15 km *** 07.00-12.00
10 km *** 07.00-13.00
5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

W.V. VILT

VALKENBURG (LI)

Sprookjestocht

6 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

BEEK EN DONK (NB)

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-08.30
30 km *** 07.30-09.00
20 km *** 07.30-11.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

   

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00
8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING VERWIJSPUNT VAKANTIE EN VRIJE TIJD

HOOGE MIERDE (NB)

Tweedaagse wandeltocht

20-30-40 km *** 08.00-11.00
10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

WSV DE EEKHOORN

ODILIAPEEL (NB)

Wandeltocht van Wsv De Eekhoorn

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-12.00
5-10-15 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

WAALWIJK (NB)

34e Halve Zolentocht Wandeltocht

25-30-40 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

 

 

BEEMSTER'S WELVAART

ZUIDOOSTBEEMSTER (NH)

Wandelen in en rond de Beemster

30-40 km *** 07.30-09.00
20 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 08.30-12.00
5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

LOENEN AAN DE VECHT (UT)

Stichtse Vecht en Plassen 2 daagse

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
6-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 127 SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT asbl

Centre écologique et touristique Parc Housen, Parc 12, L 9836 HOSINGEN

5-10-15-20 km *** 06.30-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Hastière

 

 

 

 

 

Adeps à Haversin

 

 

 

 

Adeps à Floreffe

 

 

 

 

 

Marche de Charmois l’Orgueilleux (F)

 

 

 

 

 

La Chouette à Pont-sur-Sambre (F)