bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 4

JUNI – JUIN – JUNI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL VZW (2069)

Chirolokaal, Steenakkerstraat, 3950 KAULILLE (LIMBURG)

Junitocht

4-8-10-15-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

GROEP ’T SINGEL (3257)

Zaal ‘t Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - In en rond de Lembeekse Bossen

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS VZW (4044)

Gemeenschapscentrum De Egger, A. Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL (VLAAMS-BRABANT)

Scherpenheuvel Wandelt

5-10-13-15-18-20-25-30-42-60 km *** 07.00-15.00u

 

          

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Oud Stuivenberge, Stuivenbergstraat 40, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

     

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK VZW (4358)

Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59, 1755 GOOIK (VLAAMS-BRABANT)

2-daagse Heidetochten

4-6-10-16-22-26-50 km *** 06.30-15.00u

 

     

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS VZW (5177)

Sint-Andreaslyceum, Veltemweg 15, 8310 SINT-KRUIS-BRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

Door het Brugse Ommeland

6-12-18-26-30-36-42 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

OC De Poelkring, Nieuwplaats 5, 8920 POELKAPELLE (WEST-VLAANDEREN)

Poeltocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN (HAINAUT)

33e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG011)

Institut d’Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

41e Marche d’après-midi

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (LIÈGE)

Marche de jour - Ivoz-Liège-Ivoz (50 km)

4-6-12-21-30-50 km *** 07.00-15.00h

 

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L’AMITIÉ LANDENNE ASBL (NA018)

Salle Communale, Rue Docteur Parent 381A, 5300 SCLAYN-ANDENNE (NAMUR)

39e Grande Marche de l’Amitié

4-7-13-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00h

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RONDJE AMELAND

HOLLUM (FR)

Rondje Ameland

50 km *** 05.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

GELDERMALSEN (GE)

5e Prinses Marijke Rivierentocht

50 km *** 07.00-08.00
40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-20 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

RUNNING NIJMEGEN

NIJMEGEN (GE)

Roparun wandeltocht

30-40 km *** 07.00-09.30
20-25 km *** 07.30-11.00
10-15 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WSV DE BERGHLOPERS

'S-HEERENBERG (GE)

48e Montferlandtocht

20-35 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

W.V. VILT

VALKENBURG (LI)

Jubileumtocht

28 km *** 07,00-10.00
14-21 km *** 07.00-12.00
7 km *** 09.00-13.00

  

 

 

 

 

DE VIJVER

BEEK EN DONK (NB)

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-08.30
30 km *** 07.30-09.00
20 km *** 07.30-11.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

STICHTING VERWIJSPUNT VAKANTIE EN VRIJE TIJD

HOOGE MIERDE (NB)

Tweedaagse wandeltocht

20-30-40 km *** 08.00-11.00
10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

WAALWIJK (NB)

34e Halve Zolentocht Wandeltocht

25-30-40 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

 

STICHTING VAN GOGHLOOP ZUNDERT

ZUNDERT (NB)

Stichting van Goghloop Zundert

15-30 km *** 07.00-10.30

 

 

 

 

VWV DE DÊURSTAPPERS VRIEZENVEEN

RHEEZE (OV)

6e Dêurstapperstocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV TIGO

STEENWIJK (OV)

8e Romke van de Bergtocht

40 km *** 07.00-09.00
20 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

 

 

STICHTING FUNDRAISING KIWANIS HILVERSUM/BAARN

BAARN (UT)

Paleizen Wandeltocht

35 km *** 08.00-09.00
15-25 km *** 08.30-11.00

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

GROENEKAN (UT)

4e Beter Lopen voor Parkinson

20-25-30 km *** 09.00-11.00
3-5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

LOENEN AAN DE VECHT (UT)

Stichtse Vecht en Plassen 2 daagse

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
6-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

5e Oosterschelde Marathonwandeltocht

42 km *** 07.30-09.00
32 km *** 07.30-10.00
21 km *** 07.30-12.00
10 km *** 07.30-13.30

 

 

 

 

WSV KINDERDIJK

KINDERDIJK (ZH)

Molenwaardtocht

50 km *** 07.30-08.30
30-40 km *** 07.30-10.00
15-20 km *** 07.30-13.00
5-10 km *** 07.30-14.00

 

    

 

 

 

 

STICHTING BIWANTO

MIJNSHEERENLAND (ZH)

61e Biwanto Binnenmaaswandeltocht

25-40 km *** 07.00-10.00
8-12-18 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

De Slachtemarathon (Nl)

  

 

 

 

 

IML Zwitserland te Belp (S)