bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 29

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS VZW (1050)

Ligahof, Schoolstraat 36, 2460 LICHTAART (ANTWERPEN)

Pompoenstapperswandeling

6-12-15-20-25-30-40-50 km *** 06.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands, Sportlaan 7, 2890 SINT-AMANDS (ANTWERPEN)

Ring Klein-Brabant

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS VZW (2021)

Zaal Weijerman, Hofeinde 139, 3550 BOEKT-HEUSDEN-ZOLDER (LIMBURG)

Hazelaartocht

4-7-10-12-16 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS VZW (2055)

Schutterslokaal, Schoolstraat, 3670 ELLIKOM-MEEUWEN (LIMBURG)

Zomertocht

3-5-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Sint-Gertrudiscollege, Wegvoeringstraat 21, 9230 WETTEREN (OOST-VLAANDEREN)

22e Herdenkingstocht A. De Maesschalck

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Bolster, Gaverstraat 2, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

3e Zwalmse Molentocht

6-10-15-21-30 km *** 06.00-15.00u

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR VZW (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Zomertocht

4-6-8-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Sporthal Jo Baetens, Algoetstraat 77, 1750 LENNIK (VLAAMS-BRABANT)

15e Lennikse Windherentocht

6-10-12-16-20-25-30-34-45-50 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

TORHOUTSE GORDEL (5298)

De Biekorf, Steenveldstraat 2A, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

De Torhoutse Gordel

5-7-10-14-18-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE VZW (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

10e Skobiaktocht

5-7-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

STAP VOORUIT (5448)

Zaal Astoria, Hospitaalstraat 67, 8930 LAUWE (WEST-VLAANDEREN)

De Rode Loper

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

ROAD RUNNERS WAVRE (BBW031)

Centre Sportif Jules Collette, Rue des Combattants, 1301 BIERGES (BRABANT-WALLON)

29e Marche du Maca

4-8-12-21 km *** 08.00-15.00h

    

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT028)

Salle Herman Moreau, Rue de la Procession 2, 7830 BASSILLY (HAINAUT)

38e Marche de la Sylle

6-12-18-25-32-42 km *** 06.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG138)

Local du FC Sart, Rue de l’Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (LIÈGE)

38e Marche des Corsaires

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES GALOPS DU VAL D’ATTERT (LUX043)

Salle l’Aurore, Rue du Marquiset, 6717 THIAUMONT (LUXEMBOURG)

La Lottertoise

6-12-18 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAÏ (NA034)

Saint Laurent, Place du Mont, 5140 SOMBREFFE (NAMUR)

Marche du Bicentenaire de la bataille de Ligny

6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

DIEVER (DR)

22e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.30-09.30
20 km *** 08.30-11.00
10 km *** 09.30-12.00

 

         

 

 

 

 

STG. DE KALORAMA WANDELTOCHT

BEEK (GE)

78e Kaloramawandeltocht

40 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WC STG. CECILIA HUNSEL

HUNSEL (LI)

Asperge-proefwandeltocht

30 km *** 07.00-11.00
18 km *** 07.00-12.00
6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

GULPEN (LI)

Heuvelland wandeltocht

Preuf 't Heuvel-geveul culinaire tocht

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN 'T ZORGHUUS

YSSELSTEYN (LI)

Rondje Ysselsteyn

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-09.30
10-15-20 km *** 07.00-13.00
5 km *** 07.00-13.30

 

 

 

 

WSV OLAT

OIRSCHOT (NB)

OLAT 1e Dauwtraptocht naar Heilige Eik

20 km *** 05.30-06.30

 

 

 

 

WSV 'S-HERTOGENBOSSCHE VIERDAAGSE/COMMISSIE SMT

'S-HERTOGENBOSCH (NB)

Stan Meeuwsentocht

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
5-10-15-20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

AMSTERDAM (NH)

Herdenkingstocht Watersnood 1916

40 km *** 09.00-10.00
30 km *** 09.00-11.00
20 km *** 10.00-13.00
10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

RIJSWIJK (ZH)

19e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-11.00
20-25 km *** 07.00-12.00
5-10-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL067 FOOTING CLUB ITZIG asbl

Centre Sportif Holleschbierg, Rue du Stade 2000, L-5940 HESPERANGE

5-10-20 km *** 06.30-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Limont 

 

 

 

 

Adeps à Schaltin

 

 

 

 

 

Adeps à La Vacherie

 

 

 

 

 

Adeps à Rosée